1-izb. byt ul.Popradská, 23 m2,rekonštrukcia. SUPER CENA.

 • DSCN0411.JPG
 • Pôdorys zhora.jpg
 • DSCN0408.JPG
 • DSCN0403.JPG
 • Podorys 2D Popradska 1.jpg
 • DSCN0416.JPG
 • DSCN0405.JPG
 • DSCN0413.JPG
 • DSCN0414.JPG
 • DSCN0420.JPG
 • Podorys 1.jpg

1-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Západ v časti Západ, Košice

Ponúkame Vám na predaj šikovný, slnečný a teplý 1 izb. byt ul. Popradská, Košice - Západ - Terasa.
OV
výmera 23 m2
prízemie/4. posch.
bezbariérový prístup priamo až do bytu
nájomné správcovi 70,-€/1osobu
zateplený bytový dom
nový výťah
menené stupačky
bez tiarch
REKONŠTRUKCIA:

9 ročná rekonštrukcia
bezpečnostné vchodové dvere
menené elektrické rozvody
plastové okná
vstavaná skriňa na mieru
kuchynská linka
interiérové dvere
elektrický sporák
v byte nie je zavedený plyn
byt je orientovaný na západ
BYTOVÉ JADRO: murované, rohový sprchovací kút, umývadlo, toaleta, miesto a prípojka pre práčku, keramický obklad na stenách, zahrňovacie dvere.

PREDSIEŇ: ostáva tu na mieru vyrobená vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru, aj na vešanie, ktorá je farebne prispôsobená vstupným bezpečnostným vchodovým dverám.

KUCHYŇA: o výmere : 3,40 x 1,80 m. Nachádza sa tu zánovná kuchynská linka, priestor pre chladničku a menší kuchynský stolík.

IZBA: o výmere: 3,20 x 3,40 m. S dostatkom miesta aj na umiestnenie väčšej manželskej postele. Izba aj kuchyňa je presvetlená denným svetlom.

(Nájomné zahŕňa fond opráv, kde sa platí 25 € mesačne, táto platba sa už nemá dôvod navyšovať, kedže BD je už po rekonštrukcii).

PIVNICA: k bytu prislúcha pivnica.

BYTOVÝ DOM: je zateplený, modernizované , rekonštruované spoločné priestory, schránky, 2 x vstupné dvere, elektrické rozvody, menená strecha.

LOKALITA:
Bývanie na sídlisku Terasa: vynikajúca dostupnosť do mesta, výborná občianska vybavenosť. V blízkosti sú výborné základné školy so zameraním na výučbu cudzích jazykov, informatiky a rozšíreného vyučovania matematiky a prírodovedných predmetov alebo ZŠ sv. Cyrila a Metoda, škôlky,centrum voľného času pre deti, detské ihriská, Nová nemocnica, pohotovosť, zastávky MHD, na peši cca 10 min.V blízkosti nákupné centrá, OC Galéria, Terasa, LIDL..

Zeleň na Terase je jednou z najkvalitnejšie založených v rámci mesta Košice

Klienti so záujmu o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: Zdenka Horváthová t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.skPodrobné informácie

4
1
23 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
sprchovací kút
vlastné - plyn
panel
B
plastové
západná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Popradská, Košice - mestská časť Západ, Košice - Západ, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Západ
 • Mesto Košice - mestská časť Západ
 • Ulica Popradská
 • Druh 1-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Všetky referencie