2-izbový RODINNÝ DOM - MAĎARSKO - TELKIBÁNYA

 • DSCN6161.JPG
 • Telkibanyan_csaladi_haz_elado_182211062992781.jpg
 • DSCN6190.JPG
 • DSCN6191.JPG
 • DSCN6193.JPG
 • DSCN6195.JPG
 • DSCN6196.JPG
 • DSCN6197.JPG

Rodinný dom na predaj v Gönc

Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v najvyhľadávanejšej obci v blízkosti hraníc - Maďarsko - Telkibánya.

Dom stojí na rozľahlom pozemku o ploche 4442 m².
Jedná sa o kamenný dom so zastavanou plochou 120 m²

Dispozícia: 2 veľké izby, kuchyňa s jedálňou, 2 x kúpelňa a malá izba, komora so samostatným vchodom,šatník a sklad so samostatným vchodom.

K domu patrí ešte menší domček 70 m² - čo je v podstate letná kuchyňa. Je tu k dispozícii ďaľšia izba s vodovodom, komora so samostatným vchodom a GARÁŽ .

Rekonštrukcia: Kuchyni s jedálňou, v jednej izbe a v kúpeľniach je podlaha dlažba, v ostatných izbách sú parkety, ďalej v kúpeľniach sú plastové okná so sieťami proti hmyzu, ostatné okná sú drevené, kúrenie je plynovými konvektormi, k dispozícii sú aj kachľové pece.
Kúrenie v kúpeľniach je zabezpečené ohrievačom a konvektorom.

Zavedené sú všetky inžinierske siete.
V roku 2017 boli modernizované vodovodné rozvody, kanalizácia bola napojená na obecnú kanalizáciu, takisto rozvody elektriny boli robené - medené, zavedená trojfázová elektrina.

Strecha eternitová ( väčší dom). Malý dom má strechu škridľovú.

Dvor je z časti betónový, čo umožňuje na parkovanie pre viacero áut na pozemku.

Obec je jedinečná vďaka turistickým a ubytovacím možnostiam s výbornou maďarskou kuchyňou a pohostinnosťou.

Podrobné informácie

1
2
190 m²
4442 m²
120 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
Zmiešané
pôvodná
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Telkibánya, Telkibánya, Gönc, Maďarsko

 • Štát Maďarsko
 • Kraj Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Okres Gönc
 • Mesto Telkibánya
 • Ulica Telkibánya
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Všetky referencie