Garsónka ul.Amurská, OV 24 m² + loggia. 8/13 posch. Pivnica, predsieň.

 • 20191109_124411.jpg
 • 20191109_112024.jpg
 • 20191109_112015.jpg
 • 20191109_112004.jpg
 • 20191109_111941.jpg
 • 20191109_124338.jpg
 • 20191109_111710.jpg
 • 20191109_111549.jpg
 • 20191109_111539.jpg
 • 20191109_111649.jpg
 • 20191109_123949.jpg
 • 20191109_124055.jpg
 • 20191109_124611.jpg
 • 20191109_124444.jpg
 • 20191109_112056.jpg
 • 20191109_112052.jpg
 • 20191109_111855.jpg
 • 20191109_111633.jpg
 • 20191109_111514.jpg

Garsónka na predaj v lokalite Košice - mestská časť Nad jazerom v časti Nad Jazerom, Košice

ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Šikovný štartovací bytík - GARSÓNKA na ulici AMURSKÁ - sídlisko Nad Jazerom v lokalite s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a na výpadovku na všetky smery.

► NÁDHERNÝ výhľad na vodnú plochu jazera, vodný lyžiarsky vlek, lesy, východ slnka...
► LOGGIA - zateplená, uzavretá
Bezbariérový prístup až do bytu
Odkúpený pozemok

■ Nachádza sa na 8/13 posch.
■ čiastočná rekonštrukcia
■ úžitková plocha bytu 24 m² + loggia
■ uzavretá chodba pred bytom
■ Dokonalé SÚKROMIE
Nízke mesačné náklady/ 70,-€ na 1 osobu
■ orientácia bytu na východ
□ Osobné vlastníctvo

PIVNICA - väčšia, plechová.
□ Modernizované spoločné priestory bytového domu
2 výťahy. Nákladný a osobný
□ Kočikáreň
□ Kamerový systém v spoločných priestoroch
□ Energetický certifikát B

REKONŠTRUKCIA:: plastové balkónové okná, protipožiarne dvere, na podlahe zachovalé pôvodné drevené parkety prekryté kobercom, sektorová kuchynská linka. Pôvodné omietky.
BYT: je vhodný pre klienta, ktorý ocení kopec úložného priestoru v dômyselne usporiadanom nábytku, prípade je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Udržiavaný v čistote.

LOGGIA: dlažba na podlahe, menené zábradlie. Kompletne zrekonštruovaná, zateplená. Vo vrchnej časti navyše s posuvným presklenným uzatvárateľným systémom, ktorým v zimných mesiacoch získate super izolant, príjemnejší tepelný komfort v byte a zároveň chladnú komoru pre uskladnenie potravín.
V letných mesiacoch si môžete vychutnať svoju kávičku, prípadne odložíte nepotrebné veci, bicykel, a pod...

DISPOZÍCIA: vstupná predsieň, bytové jadro, kuchynský kút, izba, loggia.

PREDSIEŇ: vstupná predsieň s dostatkom úložného priestoru. K dispozícií ostáva v prípade záujmu aj nábytok s bohatým úložným priestorom, skladacia posteľ pre návštevy...

BYTOVÉ JADRO: je umakartové, vo veľmi dobrom udržiavanom stave. Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom, kúpeľňovým nábytkom. Toaleta je samostatná, oddelená. Menené stupačky, odpad. Na celom umakarte z vonkajšej aj vnútornej strany je nastriekaný špeciálny nástrek. Vodeodolný, hygienický, vkusný.

KUCHYŇA: jedná sa o kuchynský kút, ktorý je oddelený od izby drevenou, na mieru vyrobenou priečkou. Nachádza sa tu sektorová kuchyňa, menšia chladnička. V byte nie je plynový sporák.
IZBA: slúži ako spoločenský priestor. Z izby je úchvatný výhľad na jedinečné jazero, trávnatú a vodnú plochu, ihrisko, protiľahlé lesy....

CHODBA PRED BYTOM: je uzavretá a slúži výhradne pre 3 bytové jednotky nachádzajúce sa v sekcii. Možnosť bezpečne si tu ponechať detský kočiar, bicykel, obuv...

BYTOVÝ DOM: zateplený, menená strecha, loggie, modernizované spoločné priestory...
Čistý a udržiavaný vchod, bezproblémoví susedia. Myslelo sa aj na bezbariérový prístup, ktorý je až do bytu.

V blízkosti pred bytovým domom je detské ihrisko a menšie potraviny kde si nakúpite aj počas štátnych sviatkov. Na skok do obchodov, polikliniky a k zastávkam električiek a MHD.

PARKOVANIE: parkovacie možnosti priamo pred a v okolí bytového domu.

► LOKALITA:

Vraj ide o NAJKRAJŠIE sídlisko v Košiciach...
Vzdialenosť od centra do 6 km neprekáža, pretože mnohí ho považujú medzi TOP sídlisko a oázu pokoja.
Lokalita, výrazne rozdielna od akejkoľvek inej, alebo tej rušnej v centre mesta.

Rovinatý terén sídliska Nad Jazerom, terén je ideálny a ocenia ho všetci, aj rodinky s detskými kočíkmi, deťmi na kolieskových korčuliach, ľuďmi so sťaženým pohybom, na invalidných vozíčkoch...

Celoročné prechádzky si tu užijú zamilovaní, starší, aj tí mladší s deťmi.
Exkluzívna vodná plocha, akú v Košiciach a ani na slovenskom sídlisku nenájdete.
Letné opaľovanie pri vode, a ak sa rok vydarí, aj kúpanie. V lete korčuľovanie na zamrznutej ploche.
Nájdete tu aj unikátny šport: vodné lyže a možno aj z vašich detí vzíde nový vodný lyžiar, alebo wakeboardista, ktorý bude patriť medzi svetovú elitu.

Zeleň, relax, kultúrne, športové aktivity...
Podnikajú sa tu rôzne kultúrno - spoločenské a zábavné aktivity, ideálne podmienky pre športovanie, obchodné centrá, vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém, výborné MŠ, škôlky, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly,detské, volejbalové a multifunkčné ihriská,športový klub..

Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie...multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov ...,
Jednoducho sídlisko, ktoré sa Vám páči, zamilujete si ho, alebo sa budete musieť poobhliadnuť po inej lokalite...

V prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
Zdenka Horváthová na t.č: 0907134687 , smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

ZARA REALITY spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...

Podrobné informácie

9
13
1
24 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
panel
zariadený
B
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Amurská, Košice - mestská časť Nad jazerom, Košice - Nad Jazerom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Nad Jazerom
 • Mesto Košice - mestská časť Nad jazerom
 • Ulica Amurská
 • Druh Garsónka
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie