Krásny 2-izb.TEHLOVÝ byt ul. JILEMNICKÉHO, 59 m2 + BALKÓN

 • 1 (4 of 6).JPG
 • 1 (5 of 6).JPG
 • untitled (6 of 18).JPG
 • untitled (15 of 18).JPG
 • untitled (5 of 18).JPG
 • 1 (6 of 6).JPG
 • untitled (2 of 18).JPG
 • 1 (3 of 6).JPG
 • untitled (14 of 18).JPG
 • untitled (17 of 18).JPG
 • 1 (1 of 6).JPG
 • 1 (2 of 6).JPG
 • untitled (7 of 18).JPG
 • untitled (1 of 18).JPG
 • untitled (12 of 18).JPG
 • untitled (13 of 18).JPG

2-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Staré Mesto v Starom Meste, Košice

EXKLUZÍVNA PONUKA

Staré rčení praví: V Praze je blaze a něco na tom bude... No aj Košice majú svoju Prahu.
Malú,... ale majú.
V lukratívnej košickej lokalite, nazývanej Malá Praha, Vám radi predstavíme na predaj tento 2-izbový TEHLOVÝ byt na ul. JILEMNICKÉHO.

BALKÓN z obývacej izby
pôdorys a výmera bytu (viď foto)
● možná dispozičná zmena prerobenia na 3-izbový
● osobné vlastníctvo
● výmera 59 m2
● plánovaná rekonštrukcia bytového domu
● čiastočná rekonštrukcia bytu
● teplý a slnečný byt
● nachádza sa na vysokom 1/4 poschodí. Pod bytom sa nachádza byt.
odkúpený spoluvlastnícky podiel k pozemku
komora v byte
● pivnica na prízemí BD
● energetický certifikát B
● miesto ideálne na bývanie, alebo investičné využitie na prenájom

REKONŠTRUKCIA: byt je udržiavaný v čistote. Menené sú plávajúce podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná.

PREDSIEŇ: ostáva tu väčšia vstavaná skriňa s policovým a závesným systémom. Na chodbe je dostatok miesta pre umiestnenie komody, botníka,...

KUCHYŇA: plynový sporák, nové plastové okná, sektorová kuchynská linka. V štvorcovej kuchyni je dostatok miesta na zväčšenie kuchynskej linky, aj pre väčšiu americkú chladničku.

OBÝVACIA IZBA: priestranná, slnečná a teplá izba. V prípade dispozičnej zmeny, je možné tu umiestniť kuchynský kút a byt sa dá následne využívať ako 3-izbový.Orientovaná je na južnú stranu. Výstup na balkón, ktorý čaká modernizácia. A tu si môžete na čerstvom vzduchu vychutnať svoju kávičku, pokochať sa výhľadom na zeleň, alebo si len užiť ticha, ktorú táto lokalita takmer v srdci mesta poskytuje.
IZBA: svetlá, dostatočne veľká, so samostatným vstupom. Sú tu nové, ročné plastové okná, plávajúce podlahy, omietky na stenách.

KOMORA: vynikajúci odkladací priestor, navyše s príjemnou klímou. Možnosť umiestnenia práčky, chladničky, sušičky, alebo Vám poslúži ako skvelá potravinová komora.

KÚPEĽŇA: vaňa, umývadlo. Výhodou je radiátor, ktorý Vám bude vyhrievať kúpeľňu počas vykurovacieho a chladného obdobia. Super výhoda pre tepelný komfort, aj pre sušenie prádla.

TOALETA: je oddelená. Stupačky sú menené.

BYTOVÝ DOM: plánovaná úprava fasády bytového domu silikónovým náterom, výmena zábradlia, dlažby na balkónoch. Plánovaná rekonštrukcia spoločných priestorov (schodište, elektrické rozvody, zábradlie...). Vstup do domu je z oboch strán bytového domu.

LOKALITA: jedná sa o širšie centrum mesta. Lokalita je mimoriadne vyhľadávaná pre pokojné bývanie, výborné ZŠ, MŠ, blízkosť VŠ, obchodov, centra mesta a využívanie jedných z najkrajších parkov. TOP lokalita s ľahkým prenájmom vzhľadom na strategickú polohu.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií kontaktujte realitného makléra:
ZDENKA HORVÁTHOVÁ, smskou na tel.č.: 0907 134 687, alebo emailom: horvathova@zara-reality.sk

ZARA REALITY spolupracujeme s tými najlepšími finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas, aj peniaze.Podrobné informácie

1
4
2
59 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
tehla
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jilemnického, Košice - mestská časť Staré Mesto, Košice - Staré Mesto, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Staré Mesto
 • Mesto Košice - mestská časť Staré Mesto
 • Ulica Jilemnického
 • Druh 2-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie