NOVOSTAVBA moderného RD Košice,Krásna-Na Hore. Kompletná rekonštrukcia

 • DSCN0781 kopie.jpg
 • DSCN0763 kopie.jpg
 • DSCN0779 kopie.jpg
 • DSCN0780 kopie.jpg
 • DSCN0751 kopie.jpg
 • DSCN0758 kopie.jpg
 • DSCN0729 kopie.jpg
 • DSCN0760 kopie.jpg
 • E0784079-755A-4ACD-9553-543BCC2F9CA1.jpeg
 • E2058344-200F-41A7-924A-26A165B70DE0.jpeg
 • DSCN0734 kopie.jpg
 • DSCN0739 kopie.jpg
 • DSCN0742 kopie.jpg
 • DSCN0754 kopie.jpg
 • DSCN0756 kopie.jpg
 • DSCN0737 kopie.jpg
 • DSCN0727 kopie.jpg
 • DSCN0757 kopie.jpg
 • 2D911B03-903A-4BB9-A77B-EED3271792E5.jpeg
 • 8BC9B99C-EE54-421D-985A-37FEFAFB8079.jpeg

Rodinný dom na predaj v lokalite Košice - mestská časť Krásna v časti Krásna, Košice

NOVOSTAVBA rodinného domu typ BUNGALOV v novovybudovanej rezidenčnej lokalite Košice - Krásna - Na Hore III

►►► pozrite si VIDEO ◄◄◄

MODERNÝ, priestranný, presvetlený TEHLOVÝ rodinný dom
spĺňa všetky požiadavky komfortného bývania
nádherný výhľad na Slanské vrchy
dokonalé SÚKROMIE

4 izbový s možnosťou využitia garáže ako 5. izby
pôdorys v prílohe

úžitková plocha 145 m²
zastavaná plocha: 215 m²
obytná plocha 96 m²
TERASA: 45 m²
súčasťou domu je GARÁŽ (17,40 m²)

kolaudovaný v roku 2017
postavený v roku 2016
ZATEPLENÝ obvodový plášť polystyrénom
podlahové elektrické vykurovanie
KRB v obývacej izbe
2 x kúpeľňa ( k dispozícií vaňa aj sprchovací kút)
francúzske okná v spálni aj obývacej izbe

POZEMOK :
rovinatý, slnečný, upravený vysadený trávnik, nasadené tuje a živý plot. Terénne úpravy.
Celková výmera: 580 m²
šírka pozemku: 19,5 m
dľžka pozemku: 30 m

REKONŠTRUKCIA:
Okenné výplne plastové, 5 - komorové s izolačným trojsklom, francúzske posuvné okná z obývacej izby a spálne priamo s výstupom na terasu, interiérové dvere a zárubne z masívneho dreva, na chodbe ostáva priestranná vstavaná skriňa vyrobená na mieru, plastové vchodové dvere, sádrové omietky, znížené sadrokartónové stropy, bodové podsvietenie na chodbách. Zateplená podlaha nad položenou plávajúcou podlahou.

Účelné dispozičné riešenie domu : VIĎ pôdorys a VIDEO
Pozostáva : predsieň ( 7,22 m²),obývacia izba spojená s kuchyňou (37 m²) s výstupom na terasu, spálňa ( 15,43 m²), 2 izby 14,16 m²+ 17,26 m²), 2 x kúpeľne s oknom ( 8,41 m² + 6,77 m²), šatník, kumbál (3 m²).

SRDCOM DOMU je presvetlená obývacia izba v ktorej je umiestnený krb, je spojená s kuchyňou v ktorej ostáva kuchynská linka vyrobená na mieru. Zostáva mikrovlná rúra zn. Gorenje, teplovzdušná rúra zn. Gorenje, indukčná varná doska zn. Elektrolux, umývačka riadu Bosch, digestor. Ostáva barový pult. Praktická potravinová komora v kuchynskej časti.
Výstup na terasu z obývačky, aj zo spálne.

INŽINIERSKE SIETE: Solárne panely na ohrev teplej vody - teplo zo slnka, až po Váš domov.
Elektrina 230/ 400 V. Zavedený internet od Telekomu. Mestká tlaková kanalizácia, mestký vodovod. Plyn je možné dotiahnuť dodatočne.

BETÓNOVÝ PLOT: je veľmi trvácny a takmer nezničiteľný. Vysoký, pevný, zabezpečujúci dokonalé súkromie.

STRECHA: sedlová, krytina: kvalitná slovenská betónová škridľa Terran, ktorá nenasiakne vodou, jej hladký lesklý povrch je mimoriadne pevný a odolný proti poveternostným podmienkam či machu. 1 komín. Bez pôjdu. Dažďová voda zo strechy je zvedená do šachty.

OBVODOVÝ MATERIÁL: Tehla. Zateplený.

GARÁŽ: momentálne slúži ako odkladací priestor a technická miestnosť. V prípade potreby, by bolo možné úpravách využiť ju ako ďaľšiu obytnú miestnosť.

VÝHODY: máloktorý z domov má rohové umiestnenie pozemku s takým jedinečným výhľadom na voľnú plochu bez zástavby domov. Priestranná TERASA, určená na oddych, relax na záhrade. Bezproblémoví susedia.

PARKOVANIE : 3 miesta priamo na pozemku.

Zastávka MHD: cca 5 minút chôdze

Rezidenčná štvrť Krásna - Na Hore - sa nachádza v tichom prostredí mestskej časti Krásna, v blízkosti lesa, na miernom svahu s prekrásnym výhľadom na Slanské vrchy. Juhozápadná orientácia zabezpečuje slnečnosť všetkým pozemkom počas celého dňa. V blízkosti lokality sa nachádzajú turistické a cykloturistické trasy, ktoré ponúkajú možnosti športového vyžitia. Nájdete tu:

KAVIAREŇ: Lavanda café - priestor kde sa konajú výborné spoločenské podujatia, oddýchnete si pri šálke kávy, alebo tu môžete sláviť svoje sviatočné dni...
Baby plávanie: Tieto kurzy sú väčšinou organizované skupinovou formou a tak sa dieťa učí okrem iného aj socializácii.
Plávanie je určené deťom od 6 mesiacov a je vedené hravou a zábavnou formou. Nájdete ich v priestoroch budovy KAVIAREŇ Lavanda café.

šport - súčasťou rezidenčnej štvrti Na Hore je aj športovo - rekreačný areál s detským ihriskom, ktoré bolo dokončené v roku 2011, minigolfom, multifunkčným ihriskom (v zime bude využívané ako klzisko) a tenisovými kurtami.
obchody a služby - súčasťou projektu na Hore sú aj nízkopodlažné polyfunkčné budovy, v ktorých sa budú nachádzať priestory pre obchody a služby ako sú napr. potraviny, lekáreň, ambulancia, pošta, kaderníctvo, kaviareň a pod. v takom rozsahu, aby boli splnené všetky bežné denné potreby každého obyvateľa bez potreby cestovania za týmito službami mimo samotnej lokality.
Školské a predškolské zariadenia môžu navštevovať deti obyvateľov lokality Na Hore priamo v mestskej časti Krásna. Okrem základnej školy s materskou školou sv. Marka Križana sa v Krásnej nachádza aj základná škola na Rehoľnej ulici č. 2 a materská škola na Žiackej ulici č. 18.

Podrobné informácie

1
4
215 m²
580 m²
145 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
optika
tehla
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Na Hore, Košice - mestská časť Krásna, Košice - Krásna, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Krásna
 • Mesto Košice - mestská časť Krásna
 • Ulica Na Hore
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Všetky referencie