Odstúpenie Záhrady v lokalite Alejova, 400 m2.

 • DSCN0773.JPG
 • DSCN0766.JPG
 • DSCN0761.JPG
 • DSCN0762.JPG
 • DSCN0763.JPG
 • DSCN0764.JPG
 • DSCN0769.JPG

Záhrady na predaj v lokalite Košice - mestská časť Juh v časti Juh, Košice

Ponúkame na predaj - odstúpenie záhradu v lokalite Alejová, Košice - JUH s murovanou chatkou na pozemku s nutnosťou opravy chatky.

Nenáročný klient tu nájde súkromie, možnosť oddychu, pestovania. Dostupnosť aj električkou..

Pozemok je v súčastnosti vo vlastníctve záhradkárskeho zväzu., nie je v osobnom vlastníctve. Je mierne klesajúci, o výmere 400 m2. Nachádza sa tu aj niekoľko stromov čerešňa, jablone, hrozno.
Inžinierske siete: vodu na polievanie je možno získať zberom dažďovej vody v zberných nádobách. Záhradkársky vodovod - nie je k dispozícií.
Elektrika: majitelia záhrady získavajú energiu zo slnečných konektorov.
Kúrenie: kúria si v chatkách zvyčajne tuhým palivom.
Chatka: je postavená v hornej časti, hneď pri vstupe na pozemok.
Pozemok: je ideálne upraviť kaskádovito.
Orientácia: slnečný, orientovaný na JUH

Susedia: pozemky s chatkami sú po oboch stranách cesty, je ich tu len zopár ( cca 6). Sú pravidelne užívané a navštevované ich majiteľmi.
Prístup: z hlavnej komunikácie z Alejovej cesty, až na pozemok. Prístup k týmto záhradkám majú len majitelia - užívatelia. Na záhradky si vzájomne dohliadajú.
CESTA:z asfaltovej hlavnej cesty je prístupová cesta k pozemku ďalej už nespevnená, udržiavaná je záhradkármi, ktorí ju majú vyhradenú a zabezpečenú uzamykateľnou vstupnou bránu. Záhradky sú oplotené.


Táto záhradkárska lokalita bola založená v roku 1967. Od roku 2008 prebieha žiadosť o vyvlastnenie pozemkov. Nový užívateľ pristúpi k zmluve so záhradkárskym zväzom, čím sa pozemok vydá do trvalého užívania...

Klienti so záujmu o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: Zdenka Horváthová t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie
400 m²
nájomné
pôvodný
aktívne
južná
svahovitý
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Alejová, Košice - mestská časť Juh, Košice - Juh, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Juh
 • Mesto Košice - mestská časť Juh
 • Ulica Alejová
 • Druh Záhrady
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo nájomné
 • Kontakt 0907134687
 • Pridané 14. apríl 2019 14:23 hod

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Všetky referencie