Odstúpenie Záhrady v lokalite Alejova, 400 m2.

 • DSCN0773.JPG
 • DSCN0766.JPG
 • DSCN0761.JPG
 • DSCN0762.JPG
 • DSCN0763.JPG
 • DSCN0764.JPG
 • DSCN0769.JPG

Záhrady na predaj v lokalite Košice - mestská časť Juh v časti Juh, Košice

Ponúkame na predaj - odstúpenie záhradu v lokalite Alejová, Košice - JUH s murovanou chatkou na pozemku s nutnosťou opravy chatky.

Nenáročný klient tu nájde súkromie, možnosť oddychu, pestovania. Dostupnosť aj električkou..

Pozemok je v súčastnosti vo vlastníctve záhradkárskeho zväzu., nie je v osobnom vlastníctve. Je mierne klesajúci, o výmere 400 m2. Nachádza sa tu aj niekoľko stromov čerešňa, jablone, hrozno.
Inžinierske siete: vodu na polievanie je možno získať zberom dažďovej vody v zberných nádobách. Záhradkársky vodovod - nie je k dispozícií.
Elektrika: majitelia záhrady získavajú energiu zo slnečných konektorov.
Kúrenie: kúria si v chatkách zvyčajne tuhým palivom.
Chatka: je postavená v hornej časti, hneď pri vstupe na pozemok.
Pozemok: je ideálne upraviť kaskádovito.
Orientácia: slnečný, orientovaný na JUH

Susedia: pozemky s chatkami sú po oboch stranách cesty, je ich tu len zopár ( cca 6). Sú pravidelne užívané a navštevované ich majiteľmi.
Prístup: z hlavnej komunikácie z Alejovej cesty, až na pozemok. Prístup k týmto záhradkám majú len majitelia - užívatelia. Na záhradky si vzájomne dohliadajú.
CESTA:z asfaltovej hlavnej cesty je prístupová cesta k pozemku ďalej už nespevnená, udržiavaná je záhradkármi, ktorí ju majú vyhradenú a zabezpečenú uzamykateľnou vstupnou bránu. Záhradky sú oplotené.


Táto záhradkárska lokalita bola založená v roku 1967. Od roku 2008 prebieha žiadosť o vyvlastnenie pozemkov. Nový užívateľ pristúpi k zmluve so záhradkárskym zväzom, čím sa pozemok vydá do trvalého užívania...

Klienti so záujmu o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: Zdenka Horváthová t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie
400 m²
nájomné
pôvodný
aktívne
južná
svahovitý
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Alejová, Košice - mestská časť Juh, Košice - Juh, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Juh
 • Mesto Košice - mestská časť Juh
 • Ulica Alejová
 • Druh Záhrady
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo nájomné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie