RODINNÝ DOM 3-izbový - MAĎARSKO - HOLLÓHÁZA. Čiastočná rekonštrukcia.

 • picture01387.jpg
 • Fénykép-0044.jpg
 • picture01455.jpg
 • picture01563.jpg
 • picture01390.jpg
 • picture01446.jpg
 • picture01391.jpg
 • picture01410.jpg
 • picture01411.jpg

Rodinný dom na predaj v Sátoraljaújhely

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom - Maďarsko - Hollóháza.

Dom stojí na peknom, veľkom pozemku o ploche 3800 m²

Úžitková plocha: 100 m²

Dispozícia: 3 izby, 2 kúpelne, kuchyňa, komora, chodba.
Jedna izba má samostatný vchod.
Inžinierske siete: zavedený plyn, vodovod, elektrika, na dvore je žumpa.

Kedže sa jedná o kamenný dom, je to veľkou výhodou v súčasných horúčavách, nakoľko dobre udržiava chládok v lete a v zime zas udržiava vykúrené teplo, ktoré je tu plynovými konvektormi

V kúpeľniach je ohrievanie vody plynovým prietokovým ohrievačom.

Rekonštrukcia: jedná sa o čiastočnú rekonštrukciu. V menšej izbe PVC, vo väčšej izbe drevená podlaha, zbytok dlažba. Okná a dvere sú drevené. Zvonku bol dom rekonštruovaný a vymaľovaný v r. 2018.

K domu patrí pivnica, ktorá sa nachádza v sklade na pozemku.
Parkovanie je možné na dvore, na vlastnom pozemku.
Strecha škridľová, v dobrom stave.
Dom je suchý, v dobrom stave.

Obec je v nádhernom prostredí, ktoré priamo vyzýva k turistike po okolí , známa je vďaka svojej keramickej výrobe. Žije ti široká slovenská komunita, cesta autom z Košíc cca 30 min.

Podrobné informácie

1
3
3800 m²
100 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
vlastné - plyn
Zmiešané
nezariadený
pôvodná
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hollóháza, Sátoraljaújhely, Maďarsko

 • Štát Maďarsko
 • Kraj Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Okres Sátoraljaújhely
 • Mesto Hollóháza
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Všetky referencie