RODINNÝ tehlový dom 6-izbový - MAĎARSKO - FORRÓ

 • dom z vonku bez čísla.jpg
 • kert.jpg
 • 20190620_202025.jpg
 • 20190620_202142.jpg
 • hátsó kert (2).jpg

Rodinný dom na predaj v Encs

Ponúkame vám na predaj 6-izbový, tehlový rodinný dom - Maďarsko - Forró.

Dom je vo výbornej lokalite, stojaci na pozemku 982 m²
podlahová plocha domu 210 m²

Dispozícia: prízemie a poschodie - 6 izieb, 2 x kúpelňa, 2 x WC, 2 x kuchyňa, pivnica. GARÁŽ, vedľajšie tehlové budovy, pivnica.

Zavedené sú všetky inžinierske siete.Kúrenie je plynové, alebo je tu možnosť kúrenia na tuhé palivo.

Dom je v dobrom stave, vhodný ihneď k nasťahovaniu, predáva sa NEZARIADENÝ.

Okná sú drevené, vchodové dvere kovové, podlaha v piatich izbách - parkety, v jednej izbe je plávajúca, kuchyňa a kúpelňa - dlažba. Jedáleň na prízemí má plávajúcu podlahu, strecha eternit.
Dom má BALKÓN v zadnej a dvorovej časti.
V zadnej časti sú ovocné stromy - orech 3x, hruška, slivka, višňa.
V prednej časti záhrady je živý plot.

Forró je obec so širokou občianskou vybavenosťou, je na trase výstavby rýchlostnej cesty, ktorá bude obchádzať dedinu,čo zvýši komfort dopravy.

Podrobné informácie

2
6
982 m²
210 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
drevené

Poloha nehnuteľnosti na mape

Forró, Forró, Encs, Maďarsko

 • Štát Maďarsko
 • Kraj Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Okres Encs
 • Mesto Forró
 • Ulica Forró
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Všetky referencie