Rozhanovce RD na pozemku 1490 m2. Možné rozdelenie pozemku.

 • 2.JPG
 • 9.JPG
 • 8.JPG
 • 7.JPG
 • 4.JPG
 • 6.JPG
 • 10.JPG
 • 14.JPG
 • 15.JPG
 • 16.JPG
 • 12.JPG
 • 11.JPG
 • 1.JPG
 • 13.JPG

Rodinný dom na predaj v lokalite Rozhanovce v Košiciach - okolie

*REZERVOVANÉ* Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v centre obci Rozhanovce s podkrovím, s predzáhradkou a dvorom a záhradou vzdialený cca 9 km od Košíc. Nehnuteľnosť vyžadujúca si opravu.

Pozemok o celkovej VÝMERE 1490 m2 !!! Možnosť rozdelenia pozemku pre 2-3 domy.

Šírka pozemku : 24 m

Dĺžka pozemku: 63,50 m

Zastavaná plocha RD: 127 m2.

Úžitková plocha: cca 240 m2.

Na rovinatom, slnečnom pozemku za domom je postavená aj vedľajšia tehlová stavba (8 x 14 m), v minulosti využívaná ako garáž.

RD : pôvodná stavba z r. 1920, materiál: prevažne z kameňa hr. 0,50 m, deliace priečky sú tehlové. Železobetónové stropy s rovným podhľadom.

Základy RD kamenné, bez izolácie.

Strecha: sedlová s plechovou strešnou krytinou. Nepodpivničený.

Úžitková plocha RD: 2 x 126,80 m

DISPOZÍCIA:

1. NADZEMNÉ PODLAŽIE: Nadchádza sa tu pivnica - technická miestnosť a 2 skladové priestory. Vid pôdorys.

2. NADZEMNÉ PODLAŽIE: Dispozícia: vstupná predsieň, kuchyňa 3,80 x 5 m, 1 izba 5,40 x 5,40 m. Miestnosti sú oknami situované na východ. Táto časť domu slúžila v minulosti ako bytová jednotka.

Kúpeľňa s rohovou vaňou, toaleta, drevená sauna. Z predsiene je výstup do podkrovia po schodišti zo železnej konštrukcii.

NADSTAVBA - PODKROVIE: v r. 2004 sa realizovala na pôvodnej stavbe nadstavba z pórobetónových tvárnic (0,40 m) a nová plechová strecha zateplená Nobasilom. Menené plastové okná.

Obytné podkrovie tvoria: 4 izby, šatník a kúpeľňa. Balkón. Vid pôdorys. Nie sú zavedené IS.

VSTUP do RD : je zo zadnej časti domu, po betónovom schodišti cez tzv. gáng

Orientácia : JV- JZ.

INŽINIERSKE SIETE:

ÚSTREDNÉ KÚRENIE: nie je v dome zavedené.

ELEKTRINA: el. prípojka na pozemku pred domom.

VODOVOD: dom je napojený na vodu zo studne. Domáca vodárnička darling z r. 1990. Možnosť napojenia na obecný vodovod.

PLYN: dom je napojený na obecný plynovod. Prípojka sa nachádza na pozemku pred domom.

KANALIZÁCIA: do vlastnej žumpy, z betónu so železným poklopom, umiestnená pri dome. Možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu.

OPLOTENIE: z 2 strán susedmi. Bez vlastného plota.

ZÁHRADA: ovocné stromy: slivky, orechy, jablká...

Komín: dom má 2 komíny.

ŤARCHY: nehnuteľnosť je bez tiarch.

LOKALITA: obec Rozhanovce - jedná sa o výbornú lokalitu s prístupom na diaľnicu smer PO a rýchlostnú cestu smer MI. Vo výstavbe je diaľnica. RD sa nachádza v intraviláne obce, pri obecnej komunikácií v okolí zástavby celoročne obývaných rodinných domov. V obci sa nachádzajú obchody, obecný úrad, pohostinstvo, predajňa súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá, lekáreň, ambulancie praktického lekára pre dospelých, deti a dorast, lekára stomatológa, futbalové ihrisko, pošta, základná škola, materská škola..

Klienti so záujmom o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: Darina Borgulová, t.č: 0905 436 235, smskou, alebo emailom na darina.borgulova@zara-reality.sk

ZARA REALITY s.r.o. spolupracuje s tými najlepšími finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas aj peniaze.

Podrobné informácie

2
6
127 m²
1490 m²
1490 m²
253 m²
osobné
nedokončený
rezervované
studňa
žumpa
áno - 1
Zmiešané
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rozhanovce, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Rozhanovce
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0905436235
 • Pridané 23. február 2019 17:42 hod

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Všetky referencie