0907 134 687
zara@zara-reality.sk

EXKLUZÍVNE: Starší RD v centre obci Jasov, vhodný na bývanie, ako aj chalupa.

Na krásnom, slnečnom, udržiavanom pozemku 1660 m2, zastavaná plocha 689 m2.

TOP ponukaIhneď voľnýIba u nás
Na krásnom, slnečnom, udržiavanom pozemku 1660 m2, zastavaná plocha 689 m2.
24 900,-
výmera pozemku 120 m2
KódHZ 52
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Jasov
Výmera pozemku120 m2
Počet izieb3
 Ukáž ďalšie vlastnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA

Ponúkame na predaj starší  RD gazdovského typu situovaný priamo v  centre obce Jasov, len niekoľko metrov od zasávky autobusu. RD je 3 izbový +  s príslušenstvom : 2 kuchyňami, veľkou špajzou,veľkou garážou, kúpeľňou, komorou. Izby v RD sú priechodzie, vhodný je na trvalé bývanie, rekreačné využitie, ako aj na chalupárčenie.  Nádherný, slnečný pozemok o celkovej výmere 1660 m2. Zastavaná pocha RD 185 + 129 m2, úžitková cca 150 m2, obytná plocha 120 m2. Táto časť obce je čistá, udržiavaná, bezproblémová. Dom je postavený v tehly, vaľkov, kameňaNachádza sa 25 km od Košíc. 

Vstup na pozemok je z 2 strán. Možnosť rozdelenia pozemku na 2 parcely.

Dispozícia: 

V prednej časti domu sa nachádzajú 2  priestranné  obytné izby( spálňa, obývacia izba- betónová podlaha, kúrenie železnou pieckou a kachľovcom). V strednej časti je  vstup do domu, predsieň, chodba, oproti vstupu je kúpeľňa s vaňou s toaletou, elektrický bojler na ohrev vody.  V zadnej časti domu je kuchyňa, na podlahe sú drevené dyle,  pec, plynový sporák na plynovú bombu. Zadná izba (spálňa) na betónovej podlahe je podlaha, kúrenie pieckou , následne letná kuchyňa s pieckou a väčšia špajza. Nad touto časťou RD je strecha- sedlová- plechová. 

Dom pokračuje v zadnej časti hospodárskou časťou:  drevárňou s výstupom na pôjd ( elektrina 380V), komora. Priestranná garáž. Vo všetkých miestnostiach je zavedená elektrika. Pravidelne čistené 3 komíny. Vykurovanie RD drevom.

IS: V dome sú drevené pôvodné dvojokná. Zdrojom pitnej vody je voda z studne, privedená do domu čerpadlom , elektrina 220/380V, kúrenie drevom. Plyn nie je natiahnutý do domu, prípojka je pred domom. Odpad -  napojený na obecnú kanalizáciu.Dom je nezateplený. Nemá energetický certifikát.

Za domom je veľký drevený prístrešok na uskladnenie dreva a prístrešok na posedenie. Na zadnej časť strechy RD je krytina pálená  betónová škridla.

Na  pravidelne udržiavanom pozemku sú ovocné stromy : vynikajúce marhule, hrušky, slivky, jablká,  4 orechy, viničky, ...

Obec Jasov: nachádza sa tu aj lekáreň a nasledovné ambulancie:
Ambulancia pre deti, dorast a dospelých, stomatologická ambulancia, gynekologická ambulancia, reštaurácie, obecný úrad, krčma,  kultúrne stredisko, obecná knižnica,telovýchovná jednota, ktorá zastrešuje  činnosť oddielov so zameraním na futbal, lukostreľbu a turistiku. V blízkosti nákupného centra, polície, pošty, trhoviska a zastávka autobusu.

Kultúrna pamiatka kláštor premonštrátov, celoročne navštevovaná Jasovská jaskyňa, ktorá je súčasťou prírodného dedičstva Slovenskej republiky.

Obhliadky RD Vám zabezpečí Horváthová Zdenka na t.č.: 0907134687

 

 

 

 

 

Realitný maklér

Zdenka

Zdenka Horváthová

KONATEĽ

0907 134 687
horvathova@zara-reality.sk

Kontaktovať makléra
Profil makléra

 
© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák