0907 134 687
zara@zara-reality.sk

Starší RD v malebnej obci Drnava, okres Rožňava, vhodný aj ako chalupa.

15 500,-
2031 m2
KódHZ 103
Druh ponukyPredaj, Domy, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Rožňava, Drnava
Výmera2031 m2
Počet izieb2
Užitková plocha nehnuteľnosti60 m2
Výmera pozemku2031 m2
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Oknápôvodné
Ostatnéšpajza
Druh pozemkuzáhrada
Typ pozemkumierny svah
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, studňa
Spôsob kúrenialokálne
Polohapri lese
Využitieceloročná
El. napätie230 V
Popis nehnuteľnosti

********ZĽAVA*********

Hľadáte tiché a pokojné bývanie, prípadne miesto na oddych?  Nádherný slnečný a rozsiahly pozemok  v obklopení  úžasnou okolitou prírodou a horami....

V malebnej obci Drnava v okrese Rožňava Vám ponúkame na predaj menší rodinný dom, ktorý je možné využiť aj ako chalupu. Môže ostať kompletne zariadený. Zastavaná plocha domu je asi 100 m2. šírka miestností 4 m. 

Dom je suchý, využívaný v súčastnosti na rekreáciu. Okolo domu bola  urobená drenáž proti vlhkosti. 

Pozostáva :  z 2 izieb ( vstupná miestnosť z komorou je využívaná ako denná izba , oddychová- obývacia miestnosť), a samostatnej kuchyne, ktorá je vybavená plynovým sporákom, kuchynskou linkou. 

Pozemok o výmere 2031 m2 je celý oplotený a takmer celý rovinatý. Kaskádu do svahu tvorí prestup za domom, kde je  rozsiahla záhrada, takmer v rovinke.  Široký cca 20 m. Z oboch strán susedí s RD. Zastavané plochy a nádvoria: 405 m2, záhrada 1626 m2. 

IS:  Zavedený plyn, elektrika, vykurovanie plynovými gamatkami. Dom nie je napojený na vodu. Zdrojom vody je vlastná kopaná studňa, len pár metrov od vchodu. Drevená latrína. Na zemi na podlahe je betón, v obývacej izbe dyle. Pôvodné drevené dvojokná. 

Ostatné priestory: V zadnej časti RD je kôlňa z ktorej je výstup  na pôjd.  Pozdĺž domu  je gáng, uzatvorený dreveným obložením a presklenením. Vedľajšiu stavbu  tvorí dostatočne vysoká, ale chladná pivnica. Pred domom je predzáhradka. Drevárnička, ktorá slúži na odkladanie náradia.

Postavený je zo stavebného materiálu: v tzv.vaľkov. Strecha je pôvodná sedlová, betónová škridľa, pôvodné drevené trámy, na povale  je ako izolant hlina. Omietky vonkajšie: škrabaný brizolit.

Záhrada: ovocné stromy, hrozno, výborná zemina na záhradčenie.

Prístup : je priamo z miestnej asfaltovej komunukácie, cez bránku až na pozemok, prípadne je možné parkovať aj na ceste pred domom.

Lokalita: nádherná dedinka uprostred hôr, v ktorej si svoje miesto pre život vyhľadávajú obyvatelia s trvalým pobytom aj rekreanti. V centre dediny je detské ihrisko, preteká tadiaľ potôčik. Nedaľeko sú potraviny,  pohostinstvo, zastávka autobusu,  ambulancia praktického lekára, autoservis, nájdete tu aj kaderníčku, futbalové ihrisko, telocvičňu základnú aj materskú školu. 

Ak by ste predsa len  potrebovali väčšie nákupy, neďaleko len 12 km  je vzdialené mesto Rožňava s plnou občianskou vybavenosťou.

Nehnuteľnosť je bez tiarch, kúpou voľná.

Energeticky certifikát nemá.

 

 

Realitný maklér

Zdenka

Zdenka Horváthová

KONATEĽ

0907 134 687
horvathova@zara-reality.sk

Kontaktovať makléra
Profil makléra
Referencie makléra

 
 • „Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.”

  Manželia K.

 • „Chcem pochváliť. Podľa mňa to bola pomerne komplikovaná kúpa, nakoľko kupovaný byt bol zaťažený hypotékou, exekúciou aj dlhom. Ale celá kúpa prebehla vďaka profesionalite rýchlo a bez komplikácií. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám ešte veľa pracovných...”

  Monika

 • „Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za...”

  Milica Berešová

 • „Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.”

  Miroslav Srholec

 • „Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.”

  Tomáš

© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák