0907 134 687
zara@zara-reality.sk

4-izbový rodinný dom v centre mesta Sečovce, na slnečnom rovinatom pozemku 659 m2

Možnosť bývania aj pre 2 generácie. GARÁŽ.

Iba u nás
Možnosť bývania aj pre 2 generácie. GARÁŽ.
42 000,-
výmera pozemku 659 m2
KódDR 494
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Sečovce
Výmera pozemku659 m2
Počet izieb4
Užitková plocha nehnuteľnosti100 m2
Výmera pozemku659 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, zmiešaná
Typ strechysedlová
Oknápôvodné
Typ pozemkurovina
El. napätie230 V, 400 V
Energetický certifikátnemá
Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj starší väčší 4-izbový rodinný dom dispozične riešený v tvare L, ktorý sa nachádza v meste Sečovce  okres Trebišov, na krásnom, slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 659 m2.

Jedná sa o samostatne stojaci, nepodpivničený dom s murovanou garážou, situovaný v centre obce, medzi novšími domami v tichej, bezproblémovej časti mesta. V blízkosti sa nachádza polícia, gymnázium, detský domov. 

VYUŽITIE: možnosť využitia aj na dvojgeneračné bývanie. Má 3 samostatné vstupy. Dom je  bez tiarch a kúpou voľný.

SEČOVCE: len 34 km od Košíc, 10 km od Trebišova. Mesto má perfektnú občiansku vybavenosť, nájdete tu všetko potrebné: poliklinika, autobusová stanica- trasy Trebišov-Michalovce-Košice, gymnázium, 2 základné školy, stredná odborná škola, detašované pracovisko DTI  technologický inštitút (externé vysokoškolské štúdium), obchodná sieť predajní TESCO, supermarket FRESH, banky SLSP, VUB, detské multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, množstvo obchodov s odevami, reštaurácie, bary.......SEČOVCE ŽIJÚ ŽIVOTOM MESTA. Počet obyvateľov je cez 8.000 tisíc..

ZASTAVANÁ  plocha domu: 147 m2.                       ÚŽITKOVÁ plocha: cca 100 m2.

IZBY aj kúpeľňa sú priestranné. Okná sú pôvodné drevené dvojokná s vonkajšími drevenými žalúziami. 

OBVODOVÉ MÚRY: predná, staršia časť domu (2 izby o výmere 4x5 a 5x5 m orientované na východ) bola postavená z tzv. vaľkov, hrúbka stien 0,5 m. Zadná časť bola postavená z kombinácie  tehál a kvádrov. 

PODLAHA: na zemi je drevená podlaha tzv. dyle. Výška od podlahy k stropu 2,50m

Stropy: v prednej staršej časti- drevené podvaly, v novšej časti postavenej cca v roku 1975 betónová deka. Pôjd: vysoký, využiteľný.

STRECHA: v prednej časti- betónová škridľa, v zadnej časti je strecha azbestová. Dom má 3 komíny.

DISPOZÍCIA: veranda, chodba, komora, kúpeľňa, kuchyňa a 4 izby.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:  dom je v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa možností a predstáv nového majiteľa. Môže slúžiť na trvalé bývanie, alebo ako celoročne využívaná chalupa.

INŽINIERSKE SIETE: VODA: v súčastnosti je možné dom napojiť na vodu z kopanej studne, čerpadlom darling.V najbližšej dobe sa bude v ulici zavádzať už aj obecný vodovod - možnosť napojenia domu. Ohrev vody - cca 1 ročný bojler.  ELEKTRINA: menené medené káble. Bez revíznej správy. 220/400V. PLYN: dom je napojený na plyn. KÚRENIE:  plynovými gamatkami. ODPAD: napojený na mestkú kanalizáciu

VONKAJŠIA FASÁDA: brizolit

GARÁŽ: murovaná, tehlová postavená v roku 1975. Súčasťou garáže je aj samostatne oddelená dielňa.

PARKOVANIE: pred domom, v garáži, a na pozemku. bezproblémové parkovanie pre 3-4 autá. OPLOTENIE: pozemok je celý oplotený. 

ZÁHRADA: nachádza sa za domom. Slnečná, rovinatá, úrodná. Je tu výborná zemina ideálna na pestovanie, záhradkárčenie. Na pozemku su posadené: marhuľa,  biele aj čierne hrozno, 2 x čerešňa, 4 jablone odroda jonatánky, maliny, jahody, černice...Orientácia pozemku:  juho-východ.


Klienti so záujmom o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: 
Bc. Radoslav DROBŇÁK, t.č: 0950 293 064, smskou, alebo emailom na drobnak@zara-reality.sk

ZARA REALITY s.r.o. spolupracuje s tými najlepšími finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas aj peniaze.

 

Realitný maklér

Radoslav

Bc. Radoslav Drobňák

Realitný maklér

0950 293 064
drobnak@zara-reality.sk

Kontaktovať makléra
Profil makléra

 
 • „Chcem pochváliť. Podľa mňa to bola pomerne komplikovaná kúpa, nakoľko kupovaný byt bol zaťažený hypotékou, exekúciou aj dlhom. Ale celá kúpa prebehla vďaka profesionalite rýchlo a bez komplikácií. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám ešte veľa pracovných...”

  Monika

 • „Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.”

  Manželia K.

 • „Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.”

  Miroslav Srholec

 • „Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za...”

  Milica Berešová

 • „Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !”

  Martina Hnidiakova

© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák