0907 134 687
zara@zara-reality.sk

LOGO ZARA REALITY

Modro - zlatá farebnosť značky ZARA REALITY je grafickým odkazom na kráľovskú heraldickú paletu a primárne asociácie spojené s ňou sú: DÔSTOJNOSŤ, SERIÓZNOSŤ a POKORA.

Grafický príbeh logotypu ZARA REALITY  je postavený na symblike domu, ako najbežnejšej asocácií obchodu s nehnuteľnosťami.

Štylizované grafémy „Z” a „R” sú upravené tak, že je do nich vložený obraz domu.

Spolu s grafémami „A” vytvárajú logotyp, v ktorom sa dá vidieť štruktúra zástavby striedanie nízkych a viacpodlažných domov.

Na stiahnutie

StiahnuťPREZENTÁCIA VYTVORENIA LOGA ZARA REALITY (783 kB)
  • „Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.”

    Miroslav Srholec

  • „Chcem pochváliť. Podľa mňa to bola pomerne komplikovaná kúpa, nakoľko kupovaný byt bol zaťažený hypotékou, exekúciou aj dlhom. Ale celá kúpa prebehla vďaka profesionalite rýchlo a bez komplikácií. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám ešte veľa pracovných...”

    Monika B.

  • „Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !”

    Martina Hnidiakova

© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák