0907 134 687
zara@zara-reality.sk

Ponúkané služby

VŠETKO PLNE K VAŠEJ SPOKOJNOSTI

Rozsah služieb

sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu dokumentačná obhliadka Vašej nehnuteľnosti optimálne nastavenie trhovej ceny nehnuteľnosti vyhotovenie kvalitnej fotodokumentácie, prezentácie, alebo videa zvolenie predajnej a obchodnej stratégie...

Finančné a hypotekárne poradenstvo

ZARA REALITY spolupracuje s tými najlepšími finančnými špecialistami. Budú Vám úplne k dispozícii počas celého procesu. Svoje kompletné služby poskytujú BEZPLATNE. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a...

 • „Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.”

  Tomáš

 • „Chcem pochváliť. Podľa mňa to bola pomerne komplikovaná kúpa, nakoľko kupovaný byt bol zaťažený hypotékou, exekúciou aj dlhom. Ale celá kúpa prebehla vďaka profesionalite rýchlo a bez komplikácií. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám ešte veľa pracovných...”

  Monika B.

 • „Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !”

  Martina Hnidiakova

 • „Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.”

  Miroslav Srholec

© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák