0907 134 687
zara@zara-reality.sk

Ponúkané služby

VŠETKO PLNE K VAŠEJ SPOKOJNOSTI

Rozsah služieb

sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu dokumentačná obhliadka Vašej nehnuteľnosti optimálne nastavenie trhovej ceny nehnuteľnosti vyhotovenie kvalitnej fotodokumentácie, prezentácie, alebo videa zvolenie predajnej a obchodnej stratégie...

Finančné a hypotekárne poradenstvo

ZARA REALITY spolupracuje s tými najlepšími finančnými špecialistami. Budú Vám úplne k dispozícii počas celého procesu. Svoje kompletné služby poskytujú BEZPLATNE. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a...

 • „Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme”

  Serhii MARTYNIUK

 • „Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.”

  Miroslav Srholec

 • „Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.”

  Manželia K.

 • „Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za...”

  Milica Berešová

 • „Chcem pochváliť. Podľa mňa to bola pomerne komplikovaná kúpa, nakoľko kupovaný byt bol zaťažený hypotékou, exekúciou aj dlhom. Ale celá kúpa prebehla vďaka profesionalite rýchlo a bez komplikácií. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám ešte veľa pracovných...”

  Monika

© ZARA REALITY s.r.o., vytvorilo WEBIO, dizajn Svetozár Šomšák