2-izbový TEHLOVÝ, RODINNÝ DOM - MAĎARSKO - Göncruszka

 • .jpg
 • IMG_0114.jpg
 • IMG_0113.jpg
 • t1.jpg
 • IMG_0103.jpg

Rodinný dom na predaj v Gönc

Hľadáte rodinný dom kde sa môžete rovno už len NASŤAHOVAŤ ?

Ponúkame na predaj tehlový, rodinný dom - Maďarsko - Göncruszka.

Predáva sa ZARIADENÝ.
Priestranný, rovinatý pozemok o výmere 1750 m².
Úžitková plocha domu: 120 m²
Obytná plocha: 82 m²
Čiastočne podpivničený.
Kamerový systém.


Dispozícia: 2 izby, kuchyňa, kúpelňa, komora, pivnica, sklad.

Rodinný dom: interiér je kompletne rekonštruovaný. V obývacej izbe sa nachádza funkčný krb na spríjemnenie spoločných chvíľ.

Rekonštrukcia: v celom dome sú plastové okná, vstupné dvere bezpečnostné, nové plávajúce podlahy, dlažba, v kúpeľni je nová sanita, pri ktorej bola daný aj sprchovací kút, nová strecha, nové rozvody elektriny, plynu, vody.

Inžinierske siete: Kúrenie plynovým kotlom s rozvodmi do radiátorov. Teplú vodu zabezpečuje plynový bojler, v záhrade je studňa, kanalizácia do vlastnej žumpy. Možnosť vykurovania krbom.

Pozemok je rozdelený na kvetinovú predzáhradku, na hospodársku časť a časť záhrady s ovocným sadom kde sú zasadené marhule, hrušky, orech, čerešne, moruše, slivky, ríbezle, zeleninová záhrada so skleníkom.

Parkovanie je v drevenej garáži. Nachádza sa tu skleník, kôlňa, hospodárske budovy.
Dom má kamerový systém, zavedený internet.
Strecha: nová, sedlová, polakovaný plech.
Obec je vzdialená 33 km od Košíc cca 30 min. jazdy autom z Košíc, žije tu široká slovenská komunita.

Podrobné informácie

1
2
82 m²
2200 m²
82 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
studňa
230/400V
sprchovací kút
tehla
plastové
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Göncruszka, Gönc, Maďarsko

 • Štát Maďarsko
 • Kraj Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Okres Gönc
 • Mesto Göncruszka
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie