AGENT KUPUJÚCEHO

Najlepšia reklama je vždy........ dobré odporúčanie.


Agent KUPUJÚCEHO: inými slovami realitný maklér, či broker kupujúceho, predstavuje už aj na Slovensku pomerne sa rozbiehajúcu službu. 


Je dôležité spomenúť, že táto služba si vyžaduje SKÚSENÉHO, trhu a procesov ZNALÉHO realitného makléra, ktorý Vám pomôže  efektívne investovať.


Táto služba je výhodná z dôvodu posilnenia pozície kupujúceho. Takýto maklér, zastupuje vaše záujmy a za svoje služby by mal byť honorovaný províziou (fixnou sumou alebo percentom z kúpnej ceny nehnuteľnosti). 


Vopred dohodnutá provízia pre agenta kupujúceho predstavuje odmenu za šetrenie Vašich financií v podobe nižšej nadobúdacej ceny v porovnaní s inzerovanou cenou.  Samozrejme na základe písomnej dohody. Veď len jasné podmienky, tvoria medzi partnermi dobré vzťahy.


SLUŽBA AGENTA kupujúcemu:  • odborné poradenstvo

  • profesionálny prístup

  • šetrenie času, financií a coaching počas celej doby hľadania nehnuteľnosti až do uzavretia realitnej transakcie.

  • zohľadnenie predstáv a zadaných kritérií a konkrétnych požiadaviek kupujúceho 

  • posúdenie vhodnosti ako aj aktuálnosti ponúkanej nehnuteľnosti  • prieskum trhu na základe požiadaviek kupujúceho

  • obhliadky nehnuteľnosti, prípadne osobné zastúpenie klienta na obhliadke

  • rokovanie o cene a vyjednávanie podmienok  pre klienta 

  • dozorovanie procesu nadobúdania vlastníckych práv, ako aj odovzdanie nehnuteľnosti do užívania

  •  

referencie

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie