3-izbový byt, ul. Nešporova, 57 m² + loggia. Pôvodný stav. OV.

 • Bez názvu – kópia.jpg
 • 3D.jpg
 • Výmera izieb .jpg

3-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Západ v časti Západ, Košice

ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Nešporova - Košice - Západ, sídlisko Terasa.

Preferujete výbornú lokalitu, slnečný a teplý byt ? SÍDLISKO TERASA: bolo, je, aj bude... jedným z najvyhľadávanejších...

- pôvodný stav bytu
- viď foto presná výmera bytu v m²
- kúpou voľný
- bez tiarch
- možnosť DISPOZIČNEJ ZMENY
- pekný výhľad
- KUMBÁL pred bytom
- osobné vlastníctvo
- úžitková plocha 57 m²
- 6 m dlhá, priestranná LOGGIA uzavretá, zasklenná.
- nachádza sa na 5./ 10 poschodí
- zväčšený osobný výťah
- pivnica na prízemí
- kočikáreň na prízemí BD
- nájomné správcovi 110,-€ nastavené pre 1 osobu

DISPOZÍCIA:
viď pôdorys a výmeru bytu. Po menších stavených úpravách a zrušení priečky medzi izbami, je možné využitie tohto bytu aj ako priestranného 2-izbového.

REKONŠTRUKCIA: v byte sú menená v 2 izbách plastové okná, na podlahách PVC. Ináč je byt v pôvodnom stave, ideálny pre majiteľa, ktorý preferuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

LOGGIA: (6 x 0,90 m) pozdľž 2 izieb. Zateplená, menená dlažba, zábradlie. Vrchná časť je zasklenná, s posuvným uzatvárateľným systémom.
VÝHODY: v chladnejších mesiacoch väčší tepelný komfort bytu, úspora pri nákladoch na kúrení, odhlučnenie a zníženie prievanu, zníženie prašnosti, priestor pre oddych, odkladací priestor a vynikajúca ochrana pred vetrom a dažďom.

KOMORA: (0,80 x 1,5 m) praktický priestor, nachádza sa na spoločnej chodbe len zopár krokov od bytu. V komore je regál s policami, zavedená elektrina.

PREDSIEŇ: s miestom na umiestnenie napr. sektorového nábytku, menšej vstavanej skrine, botníka.

BYTOVÉ JADRO:
Umakartové, v pôvodnom stave. Možnosť rozšírenia výmery jadra. Menené stupačky.

KUCHYŇA: (1,70 x 3 m). Pôvodný stav. Pôvodné drevené okná.

OBÝVACIA IZBA: (3,70 x 4,70 m)
menené plastové okná. Ak by postačoval budúcemu majiteľovi byt ako 2-izbový, túto izbu je možné zväčšiť. Deliaca priečka medzi dvoma izbami je ľahko vyberateľná.

IZBA 1: (3 x 4,70 m). Menené plastové okná. Výstup na loggiu, ktorá je pozdľž tejto izby a kuchyne.
IZBA 2: (2 x 4,70 m). Pôvodné drevené okná. Izba je priechodzia cez obývačku. Viď pôdorys.


PIVNICA: nachádza sa v suterénnom podlaží bytového domu. Prístup je chránený mrežami.

Na každom poschodí sú 4 bytové jednotky. Bezproblémoví susedia.

BYTOVÝ DOM: Zateplený bytový dom po modernizácií spoločných priestorov. Nová brána, menená strecha, schránky, svetlá na senzor. Čistý, veľmi udržiavaný vchod. Upratovanie zabezpečené.
Energetický certifikát B.
Prístup do bytového domu na prízemie, nie je bezbariérový. Pre detské kočiare sú na schodoch pripevnené nerezové koľajnice, tzv. rampa pre detské kočíky.
VÝŤAH je nový, moderný a priestorovo zväčšený. Stojí na podeste na každom poschodí.

PARKOVANIE: na parkoviskách pred bytovým domom.
Bývanie TERASA - Košice - Západ : je s vynikajúcou dostupnosťou do mesta s výbornou občianskou vybavenosťou,... Nová nemocnica, výborné ZŠ so zameraním na výučbu cudzích jazykov, informatiky a rozšíreného vyučovania matematiky a prírodovedných predmetov, škôlky, špeciálne materské škôlky, športové gymnázium,centrum voľného času pre deti, detské ihriská, zastávky MHD. V blízkosti nákupné centrá, OD Galéria, Terasa, LIDL.. Kultúrno-spoločenské centrum...
Parky ktoré v mestách sa stávajú „in“. Tu sa napríklad vyhrajú vaše ratolesti : Aničkin park, Katkin park, Zuzkin park...

Zeleň na Terase je jednou z najkvalitnejšie založených v rámci mesta Košíc.

V prípade záujmu o obhliadku alebo podrobnejších informácií kontaktujte realitného makléra : Zuzana Vindtová, tel.číslo : 0915890325,
smskou alebo emailom : zuzana.vindtova@zara-reality.sk

ZARA REALITY spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas, aj peniaze...

Podrobné informácie

5
10
3
57 m²
osobné
pôvodný
aktívne
panel
nezariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nešporova, Košice - mestská časť Západ, Košice - Západ, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Západ
 • Mesto Košice - mestská časť Západ
 • Ulica Nešporova
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0915890325

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie