4-izbový byt ul. Irkutská, OV, 77 m2 + loggia, 3/9 posch., kúpou voľný

 • 4.izb. loggia 77 m2jpg – kópia.jpg
 • Bez názvu – kópia (2).jpg

4-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Nad jazerom v časti Nad Jazerom, Košice

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na sídlisku Nad jazerom, ul. Irkutská. Vynikajúce umiestnenie v prednej časti sídliska v blízkosti ZŚ, obchodov, pošty, polikliniky....Byt je možné dispozične prerobiť aj na veľký 3-izbový.

osobné vlastníctvo

nájom správcovi cca 90,-€ /1osoba

úžitková plocha bytu 77 m2 + loggia z izby

nachádza sa na 3/9 posch.

veľká plechová pivnica

KÚPOU VOĽNÝ

Bez tiarch

Pôvodný stav bytu: ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na podlahe PVC, okná sú pôvodné, drevené.

Orientácia: východ: kuchyňa, obývacia izba. západ: 3 izby a loggia.


Dispozícia: Typovo košický typ bytu s menšou kuchyňou, avšak priestrannou predsieňou, ktorá je ideálne na umiestnenie šatníka, vytvorenie komory v byte a pod.

Menšiu kuchyňu kompenzuje, príjemne presvetlená, väčšia obývacia izba, sčasti prepojená dverami s kuchyňou.

Výmera: šírka všetkých izieb je 3,40 m

Obývacia izba: 6 x 3,40 m.Obývaciu izbu je možné ešte zväčšiť. Zrušením priečky medzi izbou by vznikol nadštandardný priestor miestnosti o výmere 9,20 x 3,40 m (dispozíciou by ostal byt už len ako 3 izbový)

3 IZBY : (*3,40 x 3,60 m, *3,40 x 3,20 m , *3,40 x 3,40 m)

PREDSIEŇ: s výmerou 3,40 x 2,50 m. Možnosť presunutia kúpeľňového jadra, a tým zväčšenie priestoru kuchyne, prípadne ideálna na využitie úložného priestoru.

Kúpeľňové bytové jadro: je umakartové. Menené stupačky. Kúpeľňu je možné aj zväčšiť, a to o priestor priechodzej chodby do kuchyne. (cca o 2 m2)

BYTOVÝ DOM: zateplený, po kompletnej modernizácií. Menený výťah, kamerový systém, menené loggie, slušní bezproblémoví susedia.

Energetický certifikát: B

PARKOVANIE: v tejto časti nájdete dostatok parkovacích možností.

Lokalita s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Podnikajú sa tu rôzne kultúrno - spoločenské a zábavné aktivity, ideálne podmienky pre športovanie, vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém, MŠ, škôlky, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly,detské, volejbalové a multifunkčné ihriská,športový klub Galaktik. Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN. Toto sídlisko Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie...cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov ...,

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
9
4
77 m²
osobné
pôvodný
aktívne
panel
nezariadený
B
drevené
západná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Irkutská, Košice - mestská časť Nad jazerom, Košice - Nad Jazerom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Nad Jazerom
 • Mesto Košice - mestská časť Nad jazerom
 • Ulica Irkutská
 • Druh 4-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687
 • Pridané 5. apríl 2019 14:45 hod

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie