Prečo je dobré spolupracovať s realitnou kanceláriou

Katarína Šimková 12.10.2019 360x

Možno ste aj vy zahliadli kampaň, kde obľúbený slovenský herec propaguje portál bezrealitky.sk Reklama vyvolala medzi realitnými maklérmi veľké ohlasy. My tiež reagujeme a to tak, že vám priblížime, na čo je vlastne dobré spolupracovať pri nákupe či predaji nehnuteľností s realitnou kanceláriou a prečo sa vám neoplatí konať na vlastnú päsť.

Odbornosť a komplexnosť

Realitný maklér je expertom vo svojej oblasti. Vyzná sa nielen v nehnuteľnostiach ako takých, no pozná tiež trh, cenotvorbu, potrebuje byť obchodníkom, psychológom, konať rýchlo a flexibilne.
„Ak spolupracujete s realitnou kanceláriou, znamená to, že maklér obhajuje vaše záujmy. Vďaka vzájomnej dôvere sa maklérovi darí vyjednať pre vás výhodné podmienky a spoľahlivo uzavrieť obchod. Laici si niekedy nedokážu predstaviť, aké výnimky či komplikácie môžu nastať pri zmluvách či financovaní. Preto my ako profesionáli vyberáme na spoluprácu profesionálov,“ vysvetľuje Zdenka Horváthová.

Serióznosť a skúsenosti

Realitný maklér by mal konať odborne, ľudsky a seriózne. Našimi kolegami sa uchádzači stávajú na základe charakteru a vzťahu k peniazom. Držíme sa hodnôt, ktoré sme si stanovili pre našu prácu. Na základe skúseností dokáže maklér vyhodnotiť nehnuteľnosť, situáciu, nastaviť cenu a zvoliť správnu obchodnú taktiku.
Pravdepodobne najjednoduchším dôvodom, ktorý ľudí motivuje obchodovať s nehnuteľnosťami bez realitnej kancelárie, býva „úspora“ provízie.
Provízia je odmenou za komplexnosť a ťažkú drinu a v prípade spoľahlivej realitky aj zárukou, že celý obchod dopadne úspešne.

S realitnou kanceláriou šetríte stres, komplikácie, riskantné situácie a sústredíte sa len na čas, keď sa sny stávajú realitami.

referencie

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Všetky referencie