Prečo je dobré spolupracovať s realitnou kanceláriou

Katarína Šimková 12.10.2019 506x

Možno ste aj vy zahliadli kampaň, kde obľúbený slovenský herec propaguje portál bezrealitky.sk Reklama vyvolala medzi realitnými maklérmi veľké ohlasy. My tiež reagujeme a to tak, že vám priblížime, na čo je vlastne dobré spolupracovať pri nákupe či predaji nehnuteľností s realitnou kanceláriou a prečo sa vám neoplatí konať na vlastnú päsť.

Odbornosť a komplexnosť

Realitný maklér je expertom vo svojej oblasti. Vyzná sa nielen v nehnuteľnostiach ako takých, no pozná tiež trh, cenotvorbu, potrebuje byť obchodníkom, psychológom, konať rýchlo a flexibilne.
„Ak spolupracujete s realitnou kanceláriou, znamená to, že maklér obhajuje vaše záujmy. Vďaka vzájomnej dôvere sa maklérovi darí vyjednať pre vás výhodné podmienky a spoľahlivo uzavrieť obchod. Laici si niekedy nedokážu predstaviť, aké výnimky či komplikácie môžu nastať pri zmluvách či financovaní. Preto my ako profesionáli vyberáme na spoluprácu profesionálov,“ vysvetľuje Zdenka Horváthová.

Serióznosť a skúsenosti

Realitný maklér by mal konať odborne, ľudsky a seriózne. Našimi kolegami sa uchádzači stávajú na základe charakteru a vzťahu k peniazom. Držíme sa hodnôt, ktoré sme si stanovili pre našu prácu. Na základe skúseností dokáže maklér vyhodnotiť nehnuteľnosť, situáciu, nastaviť cenu a zvoliť správnu obchodnú taktiku.
Pravdepodobne najjednoduchším dôvodom, ktorý ľudí motivuje obchodovať s nehnuteľnosťami bez realitnej kancelárie, býva „úspora“ provízie.
Provízia je odmenou za komplexnosť a ťažkú drinu a v prípade spoľahlivej realitky aj zárukou, že celý obchod dopadne úspešne.

S realitnou kanceláriou šetríte stres, komplikácie, riskantné situácie a sústredíte sa len na čas, keď sa sny stávajú realitami.

referencie

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Všetky referencie