Garsónka ul.Amurská, OV 24 m² + loggia. 8/13 posch.

 • 20191109_112015.jpg
 • 20191109_112024.jpg
 • 20191109_124411.jpg
 • 20191109_112052.jpg
 • 20191109_112004.jpg
 • 20191109_111941.jpg
 • 20191109_124338.jpg
 • 20191109_111710.jpg
 • 20191109_111549.jpg
 • 20191109_111539.jpg
 • 20191109_111649.jpg
 • 20191109_123949.jpg
 • 20191109_124055.jpg
 • 20191109_124611.jpg
 • 20191109_124444.jpg
 • 20191109_112056.jpg
 • 20191109_111855.jpg
 • 20191109_111633.jpg
 • 20191109_111514.jpg

Garsónka na predaj v lokalite Košice - mestská časť Nad jazerom v časti Nad Jazerom, Košice

ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...
Šikovný štartovací bytík - garzónka, na ulici AMURSKÁ - sídlisko Nad Jazerom v lokalite s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a na výpadovku na všetky smery.
► Možná zámena za 1,5 - 2 izbový byt po rekonštrukcii + DOPLATOK
► Takýto NÁDHERNÝ výhľad na vodnú plochu jazera, vodný lyžiarsky vlek, lesy, východ slnka...
► LOGGIA - zateplená, uzavretá
Bezbariérový prístup až do bytu
Odkúpený pozemok

■ Nachádza sa na 8/13 posch.
■ čiastočná rekonštrukcia
■ úžitková plocha bytu 24 m² + zasklenná loggia
■ uzavretá chodba pred bytom
■ Dokonalé SÚKROMIE
Nízke mesačné náklady/ 70,-€ na 1 osobu
■ orientácia bytu na východ
□ Osobné vlastníctvo
PIVNICA - väčšia, plechová.
□ Modernizované spoločné priestory bytového domu
2 výťahy. Nákladný a osobný
□ Kamerový systém v spoločných priestoroch
□ Energetický certifikát B
REKONŠTRUKCIA:: plastové balkónové okná, protipožiarne dvere, na podlahe zachovalé pôvodné drevené parkety prekryté kobercom, sektorová kuchynská linka. Pôvodné omietky.
BYT: je vhodný pre klienta, ktorý ocení kopec úložného priestoru v dômyselne usporiadanom nábytku, prípade je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Udržiavaný v čistote.
LOGGIA: dlažba na podlahe, menené zábradlie. Kompletne zrekonštruovaná, zateplená. Vo vrchnej časti navyše s posuvným presklenným uzatvárateľným systémom, ktorým v zimných mesiacoch získate super izolant, príjemnejší tepelný komfort v byte a zároveň chladnú komoru pre uskladnenie potravín.
V letných mesiacoch si môžete vychutnať svoju kávičku, prípadne odložíte nepotrebné veci, bicykel, a pod...
DISPOZÍCIA: vstupná predsieň, bytové jadro, kuchynský kút, izba, loggia.
PREDSIEŇ: vstupná predsieň s dostatkom úložného priestoru. K dispozícií ostáva v prípade záujmu aj nábytok s bohatým úložným priestorom, skladacia posteľ pre návštevy...
BYTOVÉ JADRO: je umakartové, vo veľmi dobrom udržiavanom stave. Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom, kúpeľňovým nábytkom. Toaleta je samostatná, oddelená. Menené stupačky, odpad. Na celom umakarte z vonkajšej aj vnútornej strany je nastriekaný špeciálny nástrek. Vodeodolný, hygienický, vkusný.
KUCHYŇA: jedná sa o kuchynský kút, ktorý je oddelený od izby drevenou, na mieru vyrobenou priečkou. Nachádza sa tu sektorová kuchyňa, menšia chladnička. V byte nie je plynový sporák.
IZBA: slúži ako spoločenský priestor. Z izby je úchvatný výhľad na jedinečné jazero, trávnatú a vodnú plochu, ihrisko, protiľahlé lesy....
CHODBA PRED BYTOM: je uzavretá a slúži výhradne pre 3 bytové jednotky nachádzajúce sa v sekcii. Možnosť bezpečne si tu ponechať detský kočiar, bicykel, obuv...
BYTOVÝ DOM: zateplený, menená strecha, loggie, modernizované spoločné priestory...
Čistý a udržiavaný vchod, bezproblémoví susedia. Myslelo sa aj na bezbariérový prístup, ktorý je až do bytu.
V blízkosti pred bytovým domom je detské ihrisko a menšie potraviny kde si nakúpite aj počas štátnych sviatkov. Na skok do obchodov, polikliniky a k zastávkam električiek a MHD.
PARKOVANIE: parkovacie možnosti priamo pred a v okolí bytového domu.
► LOKALITA:
Rovinatý terén sídliska Nad Jazerom, terén je ideálny a ocenia ho všetci, aj rodinky s detskými kočíkmi, deťmi na kolieskových korčuliach, ľuďmi so sťaženým pohybom, na invalidných vozíčkoch...

Celoročné prechádzky si tu užijú zamilovaní, starší, aj tí mladší s deťmi.
Exkluzívna vodná plocha, akú v Košiciach a ani na slovenskom sídlisku nenájdete.
Letné opaľovanie pri vode, a ak sa rok vydarí, aj kúpanie. V lete korčuľovanie na zamrznutej ploche.
Nájdete tu aj unikátny šport: vodné lyže a možno aj z vašich detí vzíde nový vodný lyžiar, alebo wakeboardista, ktorý bude patriť medzi svetovú elitu.

Zeleň, relax, kultúrne, športové aktivity...
Podnikajú sa tu rôzne kultúrno - spoločenské a zábavné aktivity, ideálne podmienky pre športovanie, obchodné centrá, vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém, výborné MŠ, škôlky, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly,detské, volejbalové a multifunkčné ihriská,športový klub..

Sídlisko Nad Jazerom Vám ponúka super športové aj kultúrne vyžitie...multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov ...,
Jednoducho sídlisko, ktoré sa Vám páči, zamilujete si ho, alebo sa budete musieť poobhliadnuť po inej lokalite...

Kúpa bytu, alebo domu je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
ZDENKA HORVÁTHOVÁ na t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

9
13
1
24 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
panel
zariadený
B
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Amurská, Košice - mestská časť Nad jazerom, Košice - Nad Jazerom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Nad Jazerom
 • Mesto Košice - mestská časť Nad jazerom
 • Ulica Amurská
 • Druh Garsónka
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Agentúru odporúčam na 100%, skvelá spolupráca a rychle vybavenie všetkých dokumentov a pod. Chcela by som sa poďakovať hlavne Michaele Borgulovej - skvelá maklerka! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko !

Ing. Michaela Borguľová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie