Investičný pozemok obec Čaňa, Košice- okolie, 1392 m²

 • Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m²
 • Pohľad zhora.jpg
 • Parcely .jpg
 • Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m² Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m²
 • Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m²
 • Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m²
 • Investičný pozemok obec Čaňa, ul. Košická, Košice- okolie, 1392 m²

Rekreačné pozemky na predaj v lokalite Čaňa v Košiciach - okolie

Ponúkame na predaj rovinatý, investičný pozemok.
Pozemok sa nachádza v obci Čaňa, Košice - okolie
Vzdialená cca 15 km od Košíc s výbornou dostupnosťou a vynikajúcou občianskou vybavenosťou.

Pozemok sa nachádza pred vstupom do Čane, oproti Čanianskemu jazeru (z hlavnej cesty medzi ul. Košická - ul. Mieru).
Oproti sú postavené rodinné domy.
Pozemky v tejto lokalite sú rozparcelované pôvodným geometrickým plánom.

Pozemok
- vedený ako orná pôda
- extravilán obce

- rozloha pozemku je 1392 m²
- šírka: 19 m
- dĺžka: 72 m

- vytýčený betónovými stĺpikmi
- bez tiarch
- rovinatý, slnečný pozemok

V roku 2020 bola realizovaná na danú lokalitu pozemkov urbanistická štúdia, ktorá sa kvôli pandémii pozastavila.
Výstavbu domov bude na pozemkoch možná až po schválení v územnom pláne, vypracovaní novej štúdie, vyjadrení potrebných rozhodnutí, vypracovaní nového GP,...
V súčasnosti nie je možné na pozemku stavať.ČAŇA:
ponúka svojim obyvateľom široké spektrum služieb: nachádzajú sa tu obchody, Tesco, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, nákupné strediská, požiarna zbrojnica, Obvodné oddelenie PZ, Kino r, obecná knižnica, športová hala, tenisové kurty, zimný štadión....

Známe je jazero, ktoré domáci nazývajú Tajvan. Na jeho pobreží je niekoľko menších štrkových pláží.
Na kúpanie, rekreáciu a rybárčenie je využívané priľahlé štrkovisko Geča.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
Zdenka Horváthová na ☎: 0907134 687, sms-kou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.skPodrobné informácie

1392 m²
osobné
aktívne
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Košická, Čaňa, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Čaňa
 • Ulica Košická
 • Druh Rekreačné pozemky
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť Silvia G.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie