JUH : ul.JÁNOŠÍKOVÁ : 1,5 izbový byt, 42 m2, loggia.NOVÁ REKONŠTRUKCIA

 • 166483755.jpg
 • 166483755 (11).jpg
 • IMG_5023.jpeg
 • 166483755 (12).jpg
 • 166483755 (3).jpg
 • 166483755 (7).jpg
 • 166483755 (1).jpg
 • 166483755 (2).jpg
 • 166483755 (10).jpg
 • 166483755 (4).jpg
 • 166483755 (6).jpg
 • 166483755 (8).jpg
 • 166483755 (9).jpg
 • 166483755 (13).jpg
 • IMG_5028.jpeg
 • IMG_5027.jpeg
 • IMG_5026.jpeg
 • IMG_5025.jpeg
 • IMG_5024.jpeg
 • IMG_5022.jpeg
 • IMG_5021.jpeg

2-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Juh v časti Juh, Košice

✮✮✮ ODPORÚČAME: byt, ktorý je výbornou investičnou nehnuteľnosť s možnosťou ľahkého prenájmu a bezproblémovým bývaním v lukratívnej lokalite mesta Košice. ✮✮✮


✓1,5 izbový byt ul. JÁNOŠÍKOVÁ, Košice - Juh
✓ nová rekonštrukcia
✓ nízke mesačné náklady ( cca 130 eur )
kumbál pred bytom,
pivnica
✓ nachádza sa na 5/8 poschodí

✓ výmera bytu 42 m² + ZASKLENNÁ LOGGIA
✓ zateplený bytový dom, modernizované spoločné priestory

✓ nový výťah
✓ osobné vlastníctvo
✓ spoluvlastnícky podiel k pozemku
✓ teplý a svetlý byt
✓ kúpou voľný
✓ výborná lokalita

REKONŠTRUKCIA: v byte je menená elektroinštalácia (svetelný aj zásuvkový obvod) , nové rozvody vody a odpadu, menené stúpačky, nová sanita, plastové okná, vnútorné žalúzie, plávajúce podlahy, murované bytové jadro, kuchynská linka robená na mieru, pekné omietky, indukčná varná doska, vstavaná elektrická rúra, digestor, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere a obložkové zárubne, radiátory.

PREDSIEŇ: nová vstavaná skriňa

OBÝVACIA IZBA : je spojená s kuchynským kútom. Veľká, krásne presvetlená miestnosť s dostatkom miesta pre ľahké usporiadanie nábytku.
Výstup z izby na zasklennú loggiu. Na podlahe je kamienková dlažba.

KUCHYNSKá ČASŤ : je plne vybavená vkusnou kuchynskou linkou na mieru so spotrebičmi, indukčná varná doska, elektrická rúra, vstavaná chladnička s mrazničkou, digestor s funkčným odsávaním, umývačka riadu.

SPÁLŇA: samostatná izba, na podlahe plávajúca podlaha.

KÚPEĽŇOVÉ MUROVANÉ bytové jadro: disponuje murovaným sprchovacím kútom, umývadlom so skrinkou a zrkadlom. Obklad je keramický, vkusný. Na podlahe je dlažba.
Toaleta (Geberit) je oddelená dverami z kúpelne. Je tu aj predpríprava na práčku.

Výhodou je už ZATEPLENÝ bytový dom, modernizované spoločné priestory, menené stúpačky, vstup z prednej aj zadnej strany bytového domu.
Pred bytom sa nachádza kumbál, k bytu prislúcha taktiež pivnica.
Bezproblémoví a slušní susedia..
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT : B
***
Bývanie Košice - Juh je s vynikajúcou dostupnosťou do mesta s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti Steel arény.
Nachádzajú sa tu výborné ZŠ, materské školy, detské ihriská, zastávky MHD.
V blízkosti nájdete aj rôzne nákupné centrá, OC Galéria, OC Aupark LIDL, Kultúrno-spoločenské centrum Kulturpark. Pár minút k Hlavnej pošte a do centra.
Parky, ktoré v mestách sa stávajú „in“. V blízkosti
Lokalita je vyhľadávaná pre svoju malú vzdialenosť do centra mesta a zároveň dobrú dostupnosť k dopravnému obchvatu mesta.
Byt je situovaný v širšom centre mesta, nákupných možností, skvelých reštaurácií.
Blízkosť medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice, blízko nákupného centra Aupark, reštaurácia McDonald´s,
mestká plaváreň, spievajúca fontána, objekty pre šport, rekreáciu, parky, nákupné centrá, Univerzitná nemocnica L. Pasteura, kostoly, stredná zdravotná škola, neodmysliteľný KULTUR - PARK...
Možnosť prísť si vychutnať tradičné podujatia, kultúrno-spoločenské a zábavné aktivity v centre.
Vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kúpa bytu je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku,
alebo podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
Katarína Medvecová na ☎ : 0918 534 833, smskou, alebo emailom na medvecova@zara-reality.sk

ZARA REALITY s.r.o. spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti.
Spolu Vám ušetríme Váš čas, aj peniaze...

ZARA REALITY: keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

5
8
2
42 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
sprchovací kút
spoločné
verejné
panel
nezariadený
B
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jánošíkova, Košice - mestská časť Juh, Košice - Juh, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Juh
 • Mesto Košice - mestská časť Juh
 • Ulica Jánošíkova
 • Druh 2-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0918 534 833

Pre viac informácií kontaktujte

Katarína Medvecová

Katarína Medvecová

Realitný maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

0918 534 833

medvecova@zara-reality.sk

Maklér má 8 ponúk
referencie

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným. Manželia K.

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc. Monika

Zdenka Horvathova

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Zdena Horváthová

Všetky referencie