JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ

 • obývacia izba čiastočne prepojená s kuchyňou_sídlisko Železníky_zara reality
 • obývacia izba čiastočne prepojená s kuchyňou_sídlisko Železníky_zara reality
 • pohľad ho kuchyne_výstup na vsunutú loggiu_výhľad na zeleň do parku_zara reality
 • obývacia izba_zariadenie_orientovaná na východ
 • pohľad z loggie
 • novo zariadená spálňa_sídlisko Železníky_zara reality
 • izba vybavená nábytkom_situovaná na západ
 • murované bytové jadro
 • vstupná predsieň_pohľad do chodby a obývacej izby
 • pôdorys bytu
 • podlahová výmera bytu
 • výhľad západná strana
 • pohľad na prednú časť vsunutej loggiae
 • jedálenský stôl_výstup na loggiu_KLIMATIZÁCIA
 • kuchyňa
 • prepojenie kuchyne z obývacou izbou
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • pohľad spálňa_predsieň_chodba_kúpeľňa_izba
 • chodba v byte
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ
 • kuchyňa
 • JUH-ŽELEZNÍKY: Miškovecká: pekný 3 izb. byt, 67m2 + loggia. ZARIADENÝ

3-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Juh v časti Juh, Košice

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt ulica Miškovecká, Košice - JUH, Sídlisko Železníky.

□ byt môže ostať ZARIADENÝ. Viď foto.
□ podlahová plocha 67 m² + LOGGIA. Viď presný pôdorys bytu.
□ rekonštruovaný, svetlý, teplý, udržiavaný v čistote.
KLIMATIZÁCIA v byte s možnosťou chladenia aj ohrevu .

REKONŠTRUKCIA: nemecké plastové okná s vnútornými žalúziami, štukové omietky na stenách, murované bytové jadro, plávajúce podlahy, menená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, menená elektroinštalácia, protipožiarne vchodové dvere.

KOMORA priamo pred bytom na spoločnej chodbe. Ostávajú police.
PREDSIEŇ: s vešiakovou stenou. Priamo v byte je KUMBÁL s policami na mieru. Vynikajúce miesto na uloženie vecí.
CHODBA v byte: viď pôdorys. Umiestnená je vstavaná skriňa.
KÚPEĽŇA s toaletou: pekný keramický obklad, dlažba, vaňa, umývadlo, závesná toaleta, miesto pre veľkú práčku a sušičku. Dispozične zmenená. Znížený sadrokartónový strop, funkčné odsávanie.

OBÝVACIA izba: priestranná rodinná miestnosť, ktorá je s kuchyňou prepojená otvorom. Novému majiteľovi môže ostať okrem nábytku aj televízor.
Na stenách je tzv. hádzaná, plastická omietka. Na strope sú pekné, atypické drevené falošné trámy, čo evokuje pocit podkrovného bývania. Situovaná na východ.
KUCHYŇA: kuchynská linka v tvare U vyrobená na mieru. Plynový sporák s elektrickou teplovzdušnou rúrou, nerezový digestor. Zástenou llinky je kameninový obklad. Priestor pre väčší jedálenský stôl. Situovaná na východ.

LOGGIA z kuchyne (4,30 m²) : zrekonštruovaná, z výstupom z kuchyne. V dolnej časti je plast, v hornej je uzatvárateľná sťahovacou plastovou roletou.
Vsunutá loggia má výhodu, že je " chránená" pred prudkým slnkom, ako aj nepriaznivým počasím.
Ideálna aj na relax, ako úložný priestor, sušenie bielizne, ...

SPÁLŇA: zariadená novým nábytkom: Veľká vstavaná skriňa na mieru s policovým a závesným systémom, manželská posteľ s úložným priestorom
IZBA: nová posteľ (šírka 120cm) s bohatým úložným priestorom, polohovateľná. Sektorový študentský nábytok, písací stôl. Nový radiátor.

BYTOVÝ DOM: menený výťah, zmodernizované, pekné spoločné priestory, omietky na stenách, menená zateplená strecha, izolačná omietka na bytovom dome, menené plastové okná, vchodové dvere, upravený a čistý vchod. Bytový dom nemá pivnice.
PARKOVANIE: priamo pred BD, alebo v okolí.
***
LOKALITA:
Pokojná, tichá a vyhľadávaná lokalita " na skok od centra mesta", plná zelene, rôznych ihrísk, aktivít... Mimo hluku dopravnej tepny.
V blízkosti sú viaceré vyhľadávané veľké obchodné centrá: OC Cassovia, Decathlon, Siko, Jysk, Okay, Decodom, Asko, Nay, Möbelix,...
Priamo na sídlisku: OC Fresh Plus, obchody, bar, jazyková škola, športová stredná škola, ZŠ, futbalové ihrisko, materská škola, detské ihriská, multifunkčné ihriská, venčoviská,..
Na sídlisku je MADAGASKAR park, ktorý ponúka krásny priestor pre deti a zároveň aj miesto, kde si môžu rodičia oddýchnúť pri kávičke, koláčiku,..
Vynikajúca dostupnosť do mesta, ako aj dopravné napojenie na mestskú dopravu električkou aj autobusom a obchvat mesta.

Jedná sa o menšie, ale o to útulnejšie sídlisko, ktoré si určite zamilujete.

V lokalite JUH sa nachádzajú objekty pre šport, rekreáciu, parky, nákupné centrá, Univerzitná nemocnica L. Pasteura, kostoly, stredná zdravotná škola, zimný štadión a neodmysliteľný KULTUR - PARK...Vynikajúca kompletná občianska vybavenosť.
***
Kúpa bytu je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra.

ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

8
8
3
67 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejné
panel
zariadený
B
plastové

Súbory na stiahnutie

757124 - ZH-286 - pôdorys.pdf

Poloha nehnuteľnosti na mape

Miškovecká, Košice - mestská časť Juh, Košice - Juh, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Juh
 • Mesto Košice - mestská časť Juh
 • Ulica Miškovecká
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc. Monika

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným. Manželia K.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Zdena Horváthová

Všetky referencie