Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN 120 m2 +TERASA

  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba spojená s kuchyňou na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt (spálňa) na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_zara reality
  • 3 izbový byt obývacia izba na prenájom_pôdorys_zara reality
  • 3 izbový byt - uzavretá terasa_zara reality
  • 3 izbový byt - uzavretá terasa_zara reality
  • 3 izbový byt - uzavretá terasa_zara reality
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • 3 izbový byt - kuchynská časť_zara reality
  • 3 izbový byt - kuchynská časť_špajza_zara reality
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • 3 izbový byt _zara reality
  • 3 izbový byt -_zara reality
  • 3 izbový byt _zara reality
  • 3 izbový byt _izba_zara reality
  • 3 izbový byt _izba_zara reality
  • 3 izbový byt - spálňa_zara reality
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • kotolňa, práčovňa, 3 izbový byt na prenájom
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA
  • Košice-Krásna na Hore III, nadštandart 3 izb. APATRMÁN  120 m2 +TERASA

3-izbový byt na prenájom v lokalite Košice - mestská časť Krásna v časti Krásna, Košice

Ponúkame na PRENÁJOM lukratívny 3 izbový APARTMÁN v rodinnom dome lokalite Košice - Krásna - Na Hore, ul. K lesu

BYT je voľný na prenájom OD: AUGUST 2025 na dobu 10 mesiacov, s možnosťou predĺženia

VÝŠKA prenájmu :1.200,-€ + 2 mesačný depozit (2.400,-€)
Prenájom je určený pre jednotlivca, alebo pár.

✔ Viď 3D PREHLIADKU**** pozrite si byt, ešte pred obhliadkou
✔ prenájom od 1.9.2026 - 30.6.2027 ( na obdobie 10 mesiacov)

- krytá presklenná veľká TERASA - oddychová galéria -zimná záhrada 33 m2
- veľmi pekný, v perfektnom stave
- vyhradené kryté parkovacie státie
- kamerový systém
- podlahové kúrenie, na podlahe je dlažba
- vysoké stropy
- klimatizácia s možnosťou chladenia a ohrevu vzduchu
- alarm
- nadštandardné bývanie
- úžitková výmera bytu: 120 m2

REKONŠTRUKCIA: nová kompletná 2 ročná rekonštrukcia. Plastové okná.
KOMPLETNE VYBAVENÝ, ZARIADENÝ, vrátane spotrebičov a televízorov.

Dispozícia:
VSTUPNÁ PREDSIEŇ: s kamerovým systémom
UZATVÁRATEĽNÁ TERASA: presklenná veľkorysá, ideálna na posedienie a relax počas celého roka.
OBÝVACIA IZBA S KUCHYŇOU: tvorí rovnako ako celý byt lukratívny, veľkorysý priestor.
Vybavená kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, zabudovaná mikrovlnná rúra, teplovzdušná rúra, väčšia umývačka riadu.
ŠPAJZA: príručná, nachádza sa hneď vedľa kuchyne.
HALA - oddychový priestor, ideálny na relax, čítanie knihy a pod.
IZBA: zariadená ako detská izba, využiteľná aj ako pracovná izba.
SPÁLŇA: veľká izba vybavená manželskou posteľou, komodou, televízorom.
ŠATNÍK
KÚPEĽŇA: sprchovací kút, oddelená toaleta s oknom. Umývadlo, nástenný radiátor.
KOTOLŇA: plynový kotol, k dispozícií ostáva sušička a automatická práčka.
TOALETA:oddelená, so samostatným vstupom. Umývadlo.
PARKOVANIE: vyhradené 1 kryté parkovacie miesto. Možnosť parkovať aj ďaľšie autá.
**
LOKALITA:
Rezidenčná štvrť Krásna - Na Hore - sa nachádza v tichom prostredí mestskej časti Krásna, s pekným výhľadom na Slanské vrchy.
V blízkosti lokality sa nachádzajú turistické a cykloturistické trasy, ktoré ponúkajú možnosti športového vyžitia.
Zastávka MHD: cca 3 minút chôdze
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra:
ZDENKA HORVÁTHOVÁ na t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

1/posledné poschodie
1
3
120 m²
120 m²
osobné
úplne prerobený
zrušené
verejný vodovod
230V
optika
tehla
zariadený
A
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

K lesu, Košice - mestská časť Krásna, Košice - Krásna, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Košický
  • Okres Košice - Krásna
  • Mesto Košice - mestská časť Krásna
  • Ulica K lesu
  • Druh 3-izbový byt - novostavba
  • Typ prenájom
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Pána Leška poznám dlhé roky ako seriózneho priateľa. Z tohto dôvodu som neváhal a zveril som mu predaj zdedených nehnuteľností aj napriek tomu, že v realitách pracuje relatívne krátko. Jeho prístup k práci je veľmi aktívny, ľudský a vysko profesionálny. S jeho výsledkami som maximálne spokojný a verím aj v ďalšiu spoluprácu. Odporúčam 10/10.. Dušan B.

Ing. Rastislav Leško

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Ďakujem pani Zdenke Horváthovej,konateľke firmy Zara reality za príjemnú skúsenosť pri predaji bytu. Nielen vysoko profesionálny ,ale hlavne ľudský prístup ku klientom ma oslovil a pôsobil veľmi upokojujúco. Veď takéto rozhodnutia nerobíme často za života. Pani Zdenka Horváthová bola veľmi milá, ústretová, ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo odporúčam klientom kanceláriu Zara reality, s.r.o. Kararína P.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcem sa poďakovať vašej realitnej kancelárii Zara a pánovi Ing.Leškovi za profesionálny prístup, poradenstvo a ochotou pomôcť a poradiť pri kúpe nehnuteľnosti. Z prácou vašej kancelárie a pána Ing.Leška som veľmi spokojný. Budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať a ak budem potrebovať služby realitnej kancelárie, tak určite využijem vaše. Ďakujem. Jozef M.

Ing. Rastislav Leško

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Od prvej obhliadky až do finálneho konca všetko prebehlo hladko a rýchlo. Bez zbytočných stresov. Priateľský a profesionálny prístup. Ochotný všetko vybaviť pomoc poradiť. Vrelo odporúčame všetkými desiatimi, patrí mu veľké Ďakujeme za všetko

Ing. Rastislav Leško

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Chcem sa poďakovať pánovi Ing. Leškovi za vynikajúcu, profesionálnu prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Je ochotný, milý, precízny. Odporúčam jeho služby i Zara Reality.

Ing. Rastislav Leško

S pánom Leškom som mal výbornú skúsenosť. Je profesionálny, spoľahlivý a ochotný vždy poradiť. Celý proces predaja prebehol hladko a cítil som sa v dobrých rukách. Určite odporúčam.

Ing. Rastislav Leško

Všetky referencie