Nadštandardný 2 podlažný dom v obci Betliar. 7-izbový.

 • 20191116_114819.jpg
 • 20191116_115044.jpg
 • 20191116_113820.jpg
 • 20191116_113457.jpg
 • 20191116_114915.jpg
 • 20191116_115106.jpg
 • 20191116_114857.jpg
 • 20191116_115023.jpg
 • Betliar prízemie popis.jpg
 • Betliar 1 poschodie popis (1).jpg
 • 20191116_114803.jpg
 • 20191116_113738.jpg
 • 20191116_113602.jpg
 • b3.jpg
 • b7.JPG
 • b9.JPG
 • Betliar prízemie metráž.jpg
 • Betliar 1 poschodie metraž (1).jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Betliar v Rožňave

ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Hľadáte exkluzívne bývanie s nadštandardnou plochou bývania ?
Pre dve, ale aj viac generácií?
Penzión, investičnú nehnuteľnosť, alebo bývanie kombinované s možnosťou prenajímania?
Betliar je v súčasnosti vyhľadávanou turistickou lokalitou.

VEĽKÝ DOM, v obci Betliar, ktorý môže zostať aj KOMPLETNE ZARIADENÝ
Dvojpodlažný, postavený v r. 1981
vonkajší BAZÉN
Vlastná STUDŇA
LUKRATÍVNA lokalita
7-izbový + skladové priestory
GARÁŽ z montážnou jamou.

Inžinierske siete: RD napojený na obecnú vodu, plynové ústredne kúrenie + bojler na ohrev vody, elektrina 230/400 V.
Dodatočné podlahové kúrenie na 1. poschodí kúpeľňa a kuchyňa.
Obec nemá kanalizáciu. Odpad je vedený do žumpy.
Na záhrade je nedokončená, ručne kopaná studňa, hlboká 12 m. Vystužená betónovými skružami, ku ktorej je natiahnutá elektrická prípojka na čerpadlo a tlaková rúra na vodu ktorá ja potiahnutá na predprípravu až k pieskovému bazénovému filtru.

Dispozícia:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prízemné podlažie s celkovou úžitkovou plochou 225 m² :
1.Vstupná hala s dreveným schodišťom spájajúcim obe podlažia. Miestnosť je priestranná, s bezbariérovým vstupom.
Nachádza sa tu KRB s krbovou vložkou a teplovzdušným rozvodom po dome.
2. GARÁŽ pre 1 auto. S oknom a montážnou jamou s prístupom z prednej časti domu a vstupnou garážovou bránou zvonku. Znížený sadrokartónový strop s podsvietením.
3. Izba s bezbariérovým vstupom, orientovaná na západ. Výhľad do predzáhradky pred domom. Drevené Eurookná, sadrokartónový strop. Kedže je tu samostatný prístup, je ideálna napr. na prenájom.
4. Práčovňa s oknom.
5. Toaleta v súčastnosti v rekonštrukcii. Predpríprava pre prívod vody a kanalizáciu.
6. Kúpeľňa s oknom - pôvodný stav, ideálny na rekonštrukciu. Ohrev miestností je možný radiátorom, alebo prieduchom vyvedeným z krbu.
SAUNA v rekonštrukcii (k dispozícií je nová pec, kamene. Natiahnutá elektrina. Osadené dvere, lavice. Plynový bojler.
7. Komora. 8. Predsieň so šatníkom.
9. Kotolňa - technická miestnosť, ventilácia na krb. 10. Dielňa s výstupom na dvor. 11. Chodba a komora .
12. Zadná garáž s pieskovým filtračným zariadením pre bazén.
13. Sklad na záhradnú techniku. 14. Servisná chodba s ventilom na vodu do exteriéru, 15. Dvor,
16. Bazén pred domom šírka 3,5 m x dĺžka 6,5 m x hĺbka 1,5 m.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvé nadzemné podlažie s celkovou úžitkovou plochou 225 m² :
1. Chodba so stropnými schodmi na povalu/slúži len ako skladový priestor/ a šatník dlažba.
2. Spálňa: podlaha drevené parkety.
3. Detská izba: situovaná na západ, podlaha drevené parkety.
4. Detská izba: situovaná na západ, podlaha drevené parkety s prístupom na balkón,
5. Kúpeľňa s oknom. Po kompletnej modernej rekonštrukcii v r. 2014. Disponuje umývadlom, minimálne využívanou vaňou (s tryskami, bublinkový kúpeľ, svetlo), aj murovaným sprchovacím kútom. Tepelný komfort zabezpečuje radiátor a podlahové kúrenie. Vkusný keramický obklad, dlažba.
6. Toaleta s umývadlom dlažba.
7. Príručná komora s okno, hneď vedľa kuchyne. Vetranie s odsávaním je vyvedené na povalu.
8. KUCHYŇA s výstupom na nádhernú TERASU s výmerou cca 5 x 8 m. Výhľad do záhrady a s prístupom k bazénu. Orientácia na východ. Kuchynská linka, plynová varná doska, teplovzdušná rúra. Dlažba.
9. Izba orientovaná na juh. Využívaná ako oddychová miestnosť - knižnica s výstupom na priestranný balkón v tvare L s prístupom z ďaľších 2 izieb.
Na podlahe sú drevené parkety. Vyvedené prieduchy z dola z kozuba, ktorým sa zabezpečuje príjemne vyhrievaná miestnosť. Izba má veľký šatník. Plastové okno.
10. Šatník podlaha drevené parkety,
11. Obývacia izba s krbom a vstupom priamo na terasu. Priestranná, presvetlená izba s nádherným výhľadom do záhrady.
V tejto izbe sú pôvodné drevené okná. Pekné drevené parkety, lakované. Vývod krbu do nového komína. Orientácia juhovýchod.
12. Terasa s krbom a prístupom k bazénu a do záhrady.
13. Balkón.
14. z chodby je výstup na povalu. Povala je ideálna ako výborný skladový priestor, sušiareň a pod. Najvyššia výška 2 m. Na povale je výstup na menší balkón.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REKONŠTRUKCIA: v dome sú prevažne drevené Eurookná. Kompletne ústredné plynové kúrenie zavedené vo všetkých miestnostiach. Kvalitné škrabané omietky s mimoriadne odolným povrchom.
Dom postavený: STAVEBNÝ MATERIÁL prízemné podlažie: postavené z Tufu, čo je vlastne vulkanický prírodný kameň, ( kamenné bloky) ktorý dobre odoláva mrazom.
1. Nadzemné podlažie postavené z kvádrov. Dom nie je zateplený. Vonkajšia omietka brizolit.

STRECHA: kompletná rekonštrukcia v roku 2017. Kompletné latovanie, podbitá s doskami. Strešná krytina plech, strešné okno. Podlaha povaly - fúkaná izolácia.

ZÁHRADA v zadnej časti za domom s ovocnými stromami jabloň, hruška, drienka, marhuľa, moruša čierna aj hrozno, josty, jahodový záhon, maliny, černice, rebarbora. Okrasné dreviny a trávnatá plocha, ktorá ponúka priestor na oddych relax ale aj hru.
Nájdete tu aj domček pre deti a kôlňa na záhradné náradie.
Veľkorysá plocha pozemku umožňuje ľubovoľné využitie.
Susedia len z dvoch strán. Bezproblémoví susedia.

Zaujímavosti: nachádza sa tu Kaštieľ Betliar, ktorý je jeden z najkrajších slovenských kaštieľov a jeho park, ktorý je zapísaný v zozname svetových historických záhrad a je to aj najväčší udržiavaný park na Slovensku, exotické dreviny a kríky, romantický zámok pri rybníku, umelá jaskyňa, vodopád, záhradný letohrádok a fontány.

Podrobné informácie

2
7
225 m²
1743 m²
450 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
vlastné - plyn
iné
zariadený
po rekonštrukcii
exteriérový
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Betliar, Rožňava, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Rožňava
 • Mesto Betliar
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Pri p. Michaele Borguľovej môžem, vyjadriť svoju plnú spokojnosť. 100% prístup a profesionalita, spolu s veľmi prívetivým prístupom.

Ing. Michaela Borguľová

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Darina Borgulová

Všetky referencie