Nebytová budova obec Kalša, Košice-okolie. IHNEĎ VOĽNÝ

 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.
 • Budova obec Kalša.

Obchodné priestory na predaj v lokalite Kalša v Košiciach - okolie

Ponúkame na predaj komerčný obchodný priestor obec Kalša, Košice-okolie, vzdialenej cca 30 km od Košíc.

Rôznorodé využitie: ako predajné, skladové, obchodné, alebo výrobné priestory.

- nebytová budova, ktorá sa dá preklasifikovať aj na BYTOVÝ priestor.

O zmenu užívania stavby je potrebné požiadať príslušný stavebný úrad.
( stavebné povolenie, vykonanie nariadených stavebných úprav a získanie kolaudačného rozhodnutia)

- výborný prístup z hlavnej cesty

-úžitková plocha prevádzky 72 m²
-pozemok výmera 221 m²
- rozmery stavby: dľžka 15 m, šírka 5 m

- čiastočná rekonštrukcia interiéru budovy
- osobné vlastníctvo
Budova fungovala v minulosti ako obchodná prevádzka. V súčasnosti je prevádzka uzatvorená, bez tovaru a bez už bez zariadenia.

Stavebný materiál: obvodové múry kváder, strop - panel.
Strecha je rovná. Strešná krytina - lepenka IPA

Dudova je zateplen zvnútra polystyrénom. Na podlahe je dlažba, laminátový obklad na stenách.

DISPOZÍCIA: predajný priestor 3 skladové priestory s oknami, zvonku zabezpečené mrežami, samostatná toaleta, hygienické priestory (murovaný sprchovací kút, umývadlo), kuchynka.

Umiestnenie: pri hlavnej ceste, kde si klienti môžu odstaviť svoje vozidlá a pohodlne nakupovať. V bezprostrednej blízkosti zastávky autobusu.

INŽINIERSKE SIETE: voda z vlastnej studne, kúrenie: elektrické, odpad: vlastná žumpa

Na druhej strane cesty je možné možné natiahnuť všetky dostupné IS v obci (obecnú vodu, kanalizáciu, plyn), vzdialenej cca 10 m.

Budova má možnosť zväčšenia, iného dispozičného riešenia a rôzneho podnikateľského využitia.
Energetický certifikát: momentálne nemá.

Doprava autobusmi, aj vlakom.
Spojenie funguje v prípade železnice v smeroch Košice - Kalša a smere Kalša - Čierna nad Tisou. V prípade autobusovej dopravy je to smer Kalša - Košice a späť, smer US STEEL Košice, Byšta a späť, Malá Tŕňa a späť.


Podrobné informácie

221 m²
72 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
230/400V
vlastné - elektrické
Ytong
nezariadený
drevené

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kalša, Kalša, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Kalša
 • Ulica Kalša
 • Druh Obchodné priestory
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ"

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie