Nižná kamenica, pozemok 458 m2, pozemok na stavbu domu,

 • pozemok
 • Bez názvu Nižná Kamenica  .jpg
 • prístupová cesta k pozemku
 • prístupová cesta k pozemku
 • výhľad
 • Detské ihrisko_ Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Coop Jednota
 • Park Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Park Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Detské ihrisko_obecný úrad_ Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Park Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Obecný úrad_ Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Klub Seniorov_Nižná Kamenica
 • Park Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • Park Nižná Kamenica_ZARA REALITY
 • park v centre obce
 • obec Nižná Kamenica

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Nižná Kamenica v Košiciach - okolie

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka na predaj:

pekný pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo chaty v zastavanou území obce Nižná Kamenica - Košice okolie.
Nádherný výhľad na Slanské vrchy, Dargov. V blízkosti je COOP jednota, krásny historický park pri kaštieli po Forgáčovcov, detské ihrisko, autobusová zastávka, obecný úrad, aktívny Klub Seniorov...
Vzdialenosť od Košíc je cca 20 km, autom asi 15 minút.

- rovina, ideálny takmer štvorcový pozemok o výmere 458 m²
- rozmery: šírka (18 m) dĺžka (25 m)
- orná pôda, PARCELY registra C"

INŽINIERSKE SIETE:

Elektrina: v dosahu od pozemku cca 60 m
Voda: potrebné riešiť vlastnou studňou.
Domy v blízkosti sú napojené na obecnú vodu. V súčasnosti kvôli kapacite nie je možné sa napojiť na obecný vodovod.

Optika: optický kábel od Telecomu pred pozemkom.
Odpad: potrebné riešiť, čističkou odpadu, alebo žumpou.

Plyn: nie je pri pozemku.
Kanalizácia: v obci nie je.

Prístupová cesta: obecná cesta, v súčasnosti nespevnená. Prevažne z väčšej časti je upravená štrkom.

Obec je zriaďovateľom základnej školy a materskej školy, vedie školskú jedáleň, v ktorej majú možnosť stravovania aj starší občania.
Nachádza sa tu kostol, futbalové ihrisko, aj krčma.
Vo Vyšnej Kamenici sú potraviny otvorené aj v nedeľu.
Prípadne väčšie nákupy si viete zrealizovať v obci BIDOVCE. Okrem toho susedí aj s obcami: Čakanovce, Košickým Klečenovom, Svinicou a osadou Borda.

***
Kúpa nehnuteľnosti ako aj pozemku je dôležitým krokom v živote každého človeka.
Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra.

ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami.
Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: keď sa sny stávajú realitami.

Podrobné informácie

458 m²
osobné
aktívne
blízko
rovina
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nižná Kamenica, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Nižná Kamenica
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc. Monika

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Zdena Horváthová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným. Manželia K.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie