Pozemok na stavbu domu obec Zemplínska Teplica, všetky IS, 1188 m2

 • Pozemok na stavbu domu obec Zemplínska Teplica, všetky IS, 1188 m2
 • Pozemok na stavbu domu obec Zemplínska Teplica, všetky IS, 1188 m2
 • Pozemok na stavbu domu obec Zemplínska Teplica, všetky IS, 1188 m2

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Zemplínska Teplica v Trebišove

Ponúkame na predaj pozemok v strediskovej zastavanej časti obce Zemplínska Teplica okres Trebišov

Možnosť napojenia sa na všetky INŽINIERSKE SIETE. : elektriku, vodu, kanál a plyn priamo pred pozemkom vedľa cesty.
Optický internet - cez cestu hneď oproti pozemku.
Pod pozemkom sa nenachádzajú žiadne IS, ktoré by bránili vo výstavbe rodinného domu

Pozemik je celý oplotený.
Výmera: 1188 m2.
šírka pozemku: 24 m
dĺžka pozemku, 46-55 m

Občianska vybavenosť: nachádza sa tu ambulancia obvodného lekára, zubár, MŠ, ZŠ ktorú navštevujú aj deti z okolitých obcí, pošta, lekáreň, detské ihrisko, kultúrny dom, bar, pohostinstvo, 4 obchody.

Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste, ktorá je hneď vedľa plota. V susedstve sú rodinné domy aj novostavby.
Jedná sa o tichú ulicu z jednej strany vedie k futbalovému ihrisku a lesu, z druhej strany k Obecnému úradu a k obchodom, pošte MŠ, lekárni a na hlavnú cestu.

Medzi mestami Košice, Trebišov a Sečovce je autobusové spojenie.
Hlavná cesta na Trebišov, alebo Sečovce a do Košíc je cca 200 - 300 m od pozemku.

***
Kúpa nehnuteľnosti je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
ANDREA BOROŠOVÁ na tel. čísle: 0907 942 671
ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

1188 m²
osobné
aktívne
optika
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zemplínska Teplica, Trebišov, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Trebišov
 • Mesto Zemplínska Teplica
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 942 671

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc. Monika

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným. Manželia K.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Zdena Horváthová

Všetky referencie