Pozemok priamo v obci Chrastné s výmerou 2439 m². IS pred pozemkom

 • Obec Chrastné, pohľad zhora
 • Chrastné a okolité obce
 • Pozemok 2439 m², (6 x 406 m)obec Chrastné
 • Pozemok 2439 m², (6 x 406 m)obec Chrastné
 • Pohľad na prednú časť pozemku. Šírka 6 m. IS pred pozemkov.
 • Predna časť.jpg

Záhrady na predaj v lokalite Chrastné v Košiciach - okolie

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 2439 m² situovaný priamo v obci Chrastné, Košice - okolie

Pozemok je momentálne vhodný kvôli jeho šírke na využitie napríklad ako záhrada s umiestnením užšieho záhradného, rekreačného domčeka, chatky a pod, na pestovanie plodín, prípadne ako investícia do budúcnosti, vzhľadom na umiestnenie pozemku v centre obci

- vzdialenosť od Košíc cca 13 km
- rýchly prístup do mesta Košice po rýchlostnej ceste D1
- pozemok na LV evidovaný ako parcela registra „E", orná pôda

- inžinierske siete sú priamo pred pozemkom
- asfaltová príjazdová cesta

- situovaný v zastavanej časti obce, medzi rodinnými domami
- mierne svahovitý

- šírka pozemku z oboch strán cca: 6 m
- dĺžka pozemku z oboch strán cca: 406 m
- tvar obdĺžnika

Inžinierske siete
prípojka na obecný vodovod, elektrinu, plynu.
Kanalizáciu obec nemá.

Pozemok je vhodný (vzhľadom na jeho šírku) na využívanie napríklad ako záhrada s umiestnením užšieho záhradného, rekreačného domčeka, chatky a pod, na pestovanie plodín, prípadne ako investícia do budúcnosti, vzhľadom na umiestnenie pozemku v centre obci.

V priamom susedstve z jednej strany je rodinný dom, z druhej strany, je nezastavaná parcela. V okolí sú rodinné domy.

*****
Občianska vybavenosť obce Chrastné:
základná škola pre 1 - 4 ročník, dobre zásobený obchod Coop Jednota, obecný úrad, pošta, detské ihrisko, turistami navštevovaná rozhľadňa Čerešenka.

SALAŠ, ktorý sa nachádza v Chrastnom ponúka prírodné, čerstvé ovčie produkty: ovčí syr, žinčica, výrobky z ovčieho mlieka, ovčí syr.
*****

Kúpa každej nehnuteľnosti je dôležitým krokom v živote každého človeka.
Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
ZDENKA HORVÁTHOVÁ na t. č: 0907 134 687, sms-kou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

1 m²
osobné
aktívne
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hlavná, Chrastné, Košice-okolie, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Chrastné
 • Ulica Hlavná
 • Druh Záhrady
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc.

Zdenka Horvathova

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ"

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie