REZERVOVANE 3-izbový byt ul. Postupimská, 67 m² + loggia.

 • IMG_2291.jpg
 • IMG_2281.jpg
 • IMG_2369 (1).jpg
 • IMG_2279 (1).jpg
 • IMG_2349.jpg
 • IMG_2353.jpg
 • IMG_2307.jpg
 • IMG_2325.jpg
 • IMG_2365.jpg
 • IMG_2335.jpg
 • IMG_2338.jpg
 • IMG_2286.jpg
 • IMG_2355.jpg
 • IMG_2333.jpg
 • IMG_2283.jpg
 • IMG_2299.jpg
 • IMG_2309.jpg
 • IMG_2330.jpg
 • IMG_2345.jpg
 • IMG_2361.jpg

3-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Dargovských hrdinov v časti Dargovských hrdinov, Košice

Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Košice na ul. Postupimská - sídlisko Dargovských hrdinov.
Nádherný panoramatický výhľad na mesto. Byt ktorý Vám poskytne okrem priestranných izieb aj absolútne súkromie celého bytu.

.
✓ výborná poloha bytu
✓ z bytu je NÁDHERNÝ VÝHĽAD na celé mesto
✓ murované bytové jadro
✓ výmera 67 m² + priestranná loggia z obývacej izby
✓ osobné vlastníctvo
✓ zmenená DISPOZÍCIA
✓ byt je teplý, slnečný, stredový
✓ Energetický certifikát B
✓ byt je BEZ TIARCH
✓ Nachádza sa na 8/8 posch.
✓ pivnica na prízemí

Jedná sa o dispozične zmenený byt košického typu. Pôvodne užšia kuchyňa, bola šikovne zväčšená. Dispozične posunutá kúpeľňa.

BYT: rekonštrukcia realizovaná priebežne za posledných 7 rokov. Bezpečnostné vchodové dvere.
Radiátory, plastové okná, žalúzie a sieťky na oknách sú menené v celom byte. 2 ročné plávajúce laminátové podlahy v izbách, znížené kazetové stropy s bodovými svetlami v celom byte, okrem kuchyne.
Elektrické rozvody menené v kuchyni a bytovom jadre. V byte je menený svetelný okruh elektriky. Každá z izieb má pripravené napojenie na TV.
Nová ističová skrinka, nové ističe, nový prúdový chránič.
PREDSIEŇ: zostáva sektorový nábytok (vešiakový stena a skrinky na mieru).
OBÝVACIA IZBA: menené plávajúce podlahy, väčšia, presvetlená miestnosť s výstupom z izby na loggiu. Situovaná na J/V.
LOGGIA: zateplená, po kompletnej modernizácií. Menené zábradlie, presklenená horná časť s posuvným systémom a sieťkou na jednom z okien.
K dispozícií je sieťka na vstupné balkónové dvere. Situovaná na J/V.
KUCHYNSKÁ LINKA: rohová, vyhotovená na mieru. Praktické vysoké skrinky s dostatkom odkladacieho priestoru.
V hornej časti rampy kuchynskej linky sú umiestnené bodové svetlá. Plynová varná doska, teplovzdušná rúra, digestor, zabudovaná väčšia umývačka riadu.
Vytvorený úložný priestor v stropnej časti chodby, predeľujúcu kuchyňu a chodbu. Situovaná na S/Z.

BYTOVÉ JADRO: vymurované. Dispozične posunuté, prakticky presvetlené sklobetónkami. Menené interiérové dvere a zárubne.
Pekný keramický obklad na stenách, dlažba, rohová vaňa, odsávanie, umývadlo so skrinkou a priestor a prípojka pre väčšiu rohovú vaňu. Toaleta so samostatným vstupom, odsávanie, menené stupačky. Výhodou je aj nástenný elektrický radiátor,. Znížený kazetový strop s bodovými svetlami.

IZBY: priestranné izby, spálňa a detská izba s identickou výmerou : 3,5 x 4,80 m. V oboch izbách môžu ostať sektorové skrine. Orientácia: J/V a S/Z.
PIVNICA: k bytu prislúcha pivnica (laťková). Ďaľší pivničný priestor, ktorý má k využívaniu majiteľ, spolu s 2 vlastníkmi.

Bytový dom: Bytový dom je zateplený, menená strecha, menená vstupná brána modernizované spoločné priestory aj loggie. Plánovaná výmena elektrických rozvodov v bytovom dome.
BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP až do bytu.

PARKOVANIE: pred bytovým domom je viacero rozsiahlejších parkovacích možností.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií kontaktujte realitného makléra: Zdenka Horváthová na t.č: 0907134687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk.
ZARA REALITY spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti a ušetria Vám čas aj peniaze.

Podrobné informácie

8
8
3
67 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
230V
vaňa
verejné
panel
nezariadený
po rekonštrukcii
B
plastové
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Postupimská, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Košice - Dargovských hrdinov, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Dargovských hrdinov
 • Mesto Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
 • Ulica Postupimská
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907134687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Touto cestou by sme sa radi poďakovali p.Miške Borgulovej za jej skvelú prácu,profesionálny prístup ,ochotu pomôcť a poradiť. Agentúru odporúčame na 100% Skvelá práca, ďakujeme

Ing. Michaela Borguľová

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, ďakujem za zrealizovanie predaja nehnuteľnosti bez problémov, promptne a profesionálne za pomoci pani Borguľovej, ktorá bola vždy ochotná a seriózna. Dobre som si vybrala a odporúčam spoluprácu.

Darina Borgulová

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Odporúčam! Seriózne, rýchle jednanie, p. Darina Borgulova je nápomocná a bola vždy ochotná. Nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, profesionálne a rýchlo. Ďakujem za spoluprácu a za pomoc.

Darina Borgulová

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

100% profesionalita,pristup a serioznost....odporucame

Darina Borgulová

Všetky referencie