Sídlisko nad Jazerom - pekný 1,5 izbový byt ul. RAKETOVA. REZERVOVANY

 • obývacia izba
 • obyvacia izba raketova
 • kuchynský kút
 • obývacia izba_ pohľad do predsiene
 • kuchyňa_pohľad do predsiene
 • spalňa Raketova
 • spálňa
 • pohľad z predsiene do spálne a obývacej izby
 • detské ihrisko
 • predsieň
 • pôvodné vstavané skrine_ pohľad do spálne
 • Sídlisko nad Jazerom - pekný 1,5 izbový byt ul. RAKETOVA. REZERVOVANY
 • spálňa
 • spálňa
 • obývacia izba
 • kúpeľňa_toaleta
 • kúpeľňa

2-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Nad jazerom v časti Nad Jazerom, Košice

Pokojná, vyhľadávaná lokalita sídliska Nad jazerom je plná zelene, rôznych ihrísk, aktivít, nákupných a kultúrnych možností, veľký park, uzavreté venčoviská pre psíkov, reštaurácie, zastávky MHD, výborné napojenie na obchvat Košíc, výborné školy, škôlky....

EXKLUZÍVNE ponúkame: 1,5 izbový byt ul. RAKETOVA Košice - Sídlisko nad Jazerom

výhodou je pred 2 rokmi ZATEPLENÝ BYTOVÝ DOM, zmodernizované spoločné priestory, nová strecha, menený zväčšený VÝŤAH, menené stupačky.

□ podlahová plocha 42,58 m² /b]
□ nachádza sa na 7
/7. posch.

□ osobné vlastníctvo
slnečný, teplý byt
BEZ TIARCH

KOMORA pred bytom
PIVNICA
□ byt nemá LOGGIU

□ kočikáreň
□ energetický certifikát B

REKONŠTRUKCIA:
priečky v byte nie sú nosné. Možná je zmena dispozície bytu. Menené plastové okná. Je je v udržiavanom stave. Na stenách sú omietky, na podlahe PVC podlahy.

PREDSIEŇ: s miestom pre veľkú vstavanú skriňu, aj chladničku.
Bytové kúpeľňové jadro: je pôvodné umakartové. Disponuje sprchovacím kútom, umývadlom, miestom pre práčku.
Toaleta: oddelená, menené stupačky.

KUCHYNSKÝ KÚT: s menšou sektorovou kuchynskou linkou, plynový sporák, pôvodné radiátory,

OBÝVACIA IZBA: je spojená s kuchynskou časťou a tvorí peknú presvetlenú otvorenú miestnosť.

SPÁLŇA: izba so samostatným vstupom s miestom pre veľkú manželskú posteľ, vstavanú skriňu, alebo komodu.

KOMORA: ideálny odkladací priestor priamo na spoločnej chodbe pred bytom.

PIVNICA: nachádza sa v suteréne bytového domu.
Spoločné priestory sú presvetlené veľkými plastovými oknami. Udržiavané v čistote.
Energetický certifikát B.
Vstupná brána je z obidvoch strán bytového domu. Vstup do vchodu nie je bezbariérový.

PARKOVANIE: pred bytovým domom, ako aj v jeho okolí sa nachádzajú rozsiahle parkoviská.
***
LOKALITA: v blízkosti sú nákupné možnosti ( rozsiahlejšie centrum Nákupná galéria Naša, Tecsco, FRESH Plus, Klas, Pizzerie, výborná Amorova cukráreň, ZŠ Družicova, športový areál Galaktik, park pre psov, čerpacie stanice, kostoly,...Pred blokom je detské ihrisko.

Rovinatý terén sídliska Nad Jazerom, ocenia všetci. Rodinky s detskými kočíkmi, deťmi na kolieskových korčuliach, aj ľuďmi so sťaženým pohybom.
Celoročné prechádzky, exkluzívna vodná plocha, akú v Košiciach a ani na inom slovenskom sídlisku nenájdete.
Unikátny šport-vodné lyže, zeleň, relax, kultúrne, športové aktivity, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov ...,
Letné opaľovanie pri vode a ak sa rok vydarí, aj kúpanie.
Natrafíte tu na labute, bociany, čajky, aj korytnačky.
Podnikajú sa tu rôzne kultúrno - spoločenské a zábavné aktivity, ideálne podmienky pre športovanie, obchodné centrá, vynikajúce napojenie na mestký dopravný systém, výborné MŠ, škôlky, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, detské, volejbalové a multifunkčné ihriská, športový klub..

****
Kúpa bytu, alebo domu je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra.

ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

7
7
2
42 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
panel
B

Poloha nehnuteľnosti na mape

Raketová, Košice - mestská časť Nad jazerom, Košice - Nad Jazerom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Nad Jazerom
 • Mesto Košice - mestská časť Nad jazerom
 • Ulica Raketová
 • Druh 2-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0901701685

Pre viac informácií kontaktujte

ZARA REALITY s.r.o.

ZARA REALITY s.r.o.

Pražská 4, 040 11 Košice

0907 134 687

zara@zara-reality.sk
referencie

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc. Monika

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným. Manželia K.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky Zuzany Vindtovej, ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému. Judita K.

Zdena Horváthová

Všetky referencie