Sídlisko Ťahanovce, Bruselská, 1 izbový byt, 39 m2 + loggia

 • Obývacia izba
 • obývacia izba
 • obývacia izba, pohľad do kuchyne
 • obývacia izba, pohľad do kuchyne, výstup na loggiu
 • obývacia izba, pohľad do kuchyne
 • kuchyňa
 • kuchyňa
 • kuchyňa
 • kúpeľňa
 • výhľad
 • obývacia izba
 • obývacia izba
 • kuchyňa
 • predsieň, kúpeľňa, toaleta, vstavana skriňa
 • predsieň, pohľad do obývacej izby
 • predsieň
 • toaleta

1-izbový byt na predaj v lokalite Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce na Sídlisku Ťahanovce, Košice

Zara reality v zastúpení Andrea Borošová ponúka:
na predaj 1 izbový byt v lokalite sídlisko Nové Ťahanovce, ulica Bruselská

- výmera bytu 39 m2 + priestranná loggia
- spoločná chodba pred bytom (po dohode so susedom sa dá uzatvoriť a využívať 2 bytmi)
- osobné vlastníctvo
- KÚPOU VOĽNÝ
- nachádza sa na 4/8 posch.
- čiastočne zrekonštruovaný

- k bytu prislúcha pivnica na prízemí
- energetický certifikát C
- svetlý, teplý, udržiavaný stredový byt
Dispozícia: predsieň, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, loggia, pivnica

REKONŠTRUKCIA: bezpečnostné vchodové dvere, murované jadro, plávajúce podlahy, plastové okná. Omietky na stenách. Drevené interiérové zárubne, drevené dvere.
Predsieň: vstavaná skriňa s policovým aj závesným systémom.
Kuchyňa: (2,80x2,60)pekná väčšia kuchyňa s dostatkom miesta, sektorová kuchynská linka, plynový sporák, digestor, plávajúca podlaha, plastové okno.
Obývacia izba: (4x4,60) priestranná, s výstupom na loggiu.
Bytové jadro: (1,85x1,85)vymurované. Kúpeľňa s vaňou, priestorom pre práčku aj sušičku, keramický obklad, dlažba. Menené elektrické rozvody.
Toaleta: samostatne oddelená.
Pivnica: laťková.
Kočikáreň: na prízemí.
LOGGIA: patrí medzi jednu z najväčších, akými disponujú 1- izbové byty.

Bytový dom: momentálne ešte nezateplený.

Parkovanie: zabezpečené viacerými parkoviskami aj priamo pred bytovým domom.

Lokalita sídlisko ŤAHANOVCE: má vynikajúcu občiansku vybavenosť.
V blízkosti bytového domu je LIDL, základná škola, zastávka autobusu, parkoviská, detské ihriská, les.
V okolí nájdete všetko potrebné: zastávky MHD, veľké obchodné centrá, supermarkety, lekárne, cukráreň, výborné nákupné možnosti, poliklinika, zdravotné strediská, pošta, kostoly, základné školy, škôlky, materské škôlky....
Multifunkčné ihriská, reštaurácie, pohostinstvá, banky, veterinárne ambulancie, aj uzavreté venčoviská pre vašich psích miláčikov...
V neďalekom lesíku si môžete užiť rodinnú grilovačku s priateľmi, zájsť na huby, alebo len tak na prechádzku po čerstvom vzduchu.
***
Kúpa bytu, alebo domu je dôležitým krokom v živote každého človeka. Nenechajte nič na náhodu a v prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
ANDREA BOROŠOVÁ na tel. čísle: 0907 942 671
ZARA REALITY: spolupracuje s finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spolu Vám šetríme Váš čas, aj peniaze...
ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami...

Podrobné informácie

4
8
1
39 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
verejné
panel
C
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bruselská, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Sídlisko Ťahanovce
 • Mesto Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
 • Ulica Bruselská
 • Druh 1-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 942 671

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať Matej T.

Zdenka Horvathova

Po niekoľkomesačnej spolupráci pri dosť komplikovanej kúpe bytu chcem sa poďakovať p. konateľke Zdenke Horváthovej za jej výnimočný a nadštandartný prístup . Bola mi k dispozícii so svojimi vedomosťami, skúsenosťami a radami pri každom probléme a v každom čase. Je najlepším príkladom, že profesionalita nie je iba slovo na papieri, ale že takí profesionáli pracujú aj na Slovensku. Patrí jej moja vďaka a úcta. Zaru reality môžem vďačne odporúčiť a prajem, aby sa jej naďalej darilo. Alžbeta B.

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc.

Zdenka Horvathova

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách Henrieta V.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ" Václav N.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM ! Zuzana N.

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť Silvia G.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka. Milica B.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie