Záhrada Šaca - časť Pastviská, 960 m².

 • 636036_6f0c36d02fef79d48c015c2532dfa9ce.jpg
 • 636036_47a824f7b27c876315b3b29c54d55359.jpg
 • 636036_728384b067ef38803bfd54e4702e4038.jpg
 • 636036_74dd3be9a7ac4b6212484c59e59532c9.jpg

Záhrady na predaj v lokalite Košice - mestská časť Šaca v Šaci, Košice

Ponúkame na predaj:

ZÁHRADA situovaná v tichom prostredí v blízkosti Košíc, asi 1 km od mestskej časti Košice - Šaca,
Umiestnená mimo zastavaného územia obce s názvom Pastviská.

■ výmera pozemku: 960 m²
■ šírka: 20 m, dľžka: 48 m

■ bez oplotenia
■ záhrada sa v súčasnosti nevyužíva, pozemok bude potrebné upraviť.

■ rovinatý pozemok
■ Inžinierske siete: BEZ inžinierskych sietí. Elektrinu je možné získať elektrocentrálou, alebo solárnymi panelmi.
■ Voda: bez záhradkárskeho vodovodu. Zdrojom vody môže byť studňa, alebo zberné nádoby.
■ Prístupová cesta: nespevnená makadamová a spevnená poľná cesta.

LOKALITA:
Pre klientov vyhľadávajúcich aktívny odpočinok, záhradkárčenie v tichom prostredí v blízkosti Košíc, alebo ako budúca investícia.

V prípade záujmu o obhliadku, podrobnejších informácií, kontaktujte realitného makléra:
ZDENKA HORVÁTHOVÁ na ☎: 0907 134 687, sms - kou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

Podrobné informácie

960 m²
osobné
aktívne
rovina
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Košice - mestská časť Šaca, Košice - Šaca, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice - Šaca
 • Mesto Košice - mestská časť Šaca
 • Druh Záhrady
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907 134 687

Pre viac informácií kontaktujte

referencie

Skvelá realitka, starostlivé dámy, top servis. Môžem len doporučiť

Zdenka Horvathova

Byt môjho brata bol zaťažený hypotékou, exekúciou, aj dlhom voči nebankovej spoločnosti. Avšak celá kúpa p. Zdenka prebehla vďaka vašej profesionalite absolútne bez komplikácií. Veľké ĎAKUJEM za perfektne vykonanú prácu, za vašu trpezlivosť a pomoc.

Zdenka Horvathova

Dobrý deň. Veľké ĎAKUJEM patrí Vám Zdenka Horvathova za sprostredkonie kúpou mojej nehnutelnosti. Vaša profesionalita, empatia, poradenstvo na realitnom trhu je na veľmi vysokej úrovni. Moja osobná skúsenosť s realitnou kanceláriou ZARA REALITY je jednoducho povedané jedným slovom "PERFIŠ"

Zdenka Horvathova

Dobrý deň, chcela by som z celého srdca poďakovať realitnej kancelárii konkrétne pani konateľke Zdenke Horváthovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji bytu. Bola veľmi milá, ochotná, ústretová poradiť a pomôcť. Najlepšia realitná kancelária, s ktorou som kedy spolupracovala. Vždy konala seriózne, ochotne a pohotovo. Z mojej strany je to maximálna spokojnosť. Určite odporúčam ďalším klientom. A za to jej patrí veľké ĎAKUJEM !

Zdenka Horvathova

Máklér pani Zuzana Vindtová Nemala som doposiaľ skúsenosti s realitnými kanceláriami, ale bola som prekvapená vysoko profesionálnym prístupom pani maklérky ako aj pani Horváthovej. Ochotne odpovedali na množstvo otázok a usmernili nás pri predaji. Kľudne a môžete na nich obrátiť v ktorúkoľvek hodinu. Túto realitnú kanceláriu doporučujem každému.

Zuzana Vindtová

Pani maklérke Zdenke Horváthovej chcem vyjadriť veľkú vďaku za jej veľmi profesionálny, empatický a ľudský prístup. S prácou pani Zdenky som 100% spokojná a môžem ju vrelo odporúčať. Klienti sa môžu spoľahnúť, že budú v tých najlepších rukách

Zdenka Horvathova

Chceme sa poďakovať Zdenke Horváthovej za jej vysokú profesionalitu a ľudský prístup, jej čestnosť, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Vďaka nej sa nám podarilo zrealizovať našu vysnívanú kúpu. Sme jej veľmi vďační a budeme služby ZARA REALITY odporúčať aj ostatným.

Zdenka Horvathova

Profesionálne a vysoko odborné realitné služby p. Horváthovej môžem len odporúčať

Zdenka Horvathova

Dobrý deň prajem,všetci kupujúci a predavajúci. Rozhodla som sa predať a kúpiť byt. To nie je záležitosť, ktorú vykonávame bežne a predaj nehnuteľnosti podlieha určitej postupnosti a pravidlám. Pri obtelefonovaní ponúk som náhodou (náhody prichádzajú v ten okamžik, keď to najviac potrebujeme ) telefonovala p. Zdenke Horváthovej. Som potešená za túto náhodu, pretože som nemala žiadne vedomosti, čo všetko je potrebné vedieť pri predaji. Môj predaj a kúpa bytu závisela od ďalších 4 naväzujúcich kupcov a predajcov. Bola to náročná práca, všetko a všetkých zladiť tak, aby každý zo zainteresovaných splnil všetky náležitosti spojených s predajom. Doporučila som p.Zdenku kamarátkam a tam bol predaj ešte zložitejší, ale p.Horváthová našla riešenie aj v tejto komplikovanej situácii. Vie klientom poradiť a pomôcť na profesionálnej aj ľudskej úrovni. Človek vníma, že táto práca je pre p.Zdenku poslaním. Ďakujem, že aj v tejto sfére som stretla makléra – človeka.

Zdenka Horvathova

Všetky referencie